Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inżynier Magister

Niepowalający wyglądem dobrze zarabiający inżynier może szukać pięknej kobiety

Polecane posty

Gość Inżynier Magister

Czy raczej powinien szukać przeciętnej i przestać uważać, że z powodu dobrego stanowiska i sukcesów należy mu się prawo do szukania piękności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna p/i/e/r/d/o/l/a 😴 ile razy mam powtarzac "osle". ze kobiety was - mezczyzn - SLUCHAJA !!!!!! SLUCHAJA!!!!!! dla lepszego zapamietania napisze jeszcze raz KOBIETY SLUCHAJA!!!!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo szukać wśród najpiękniejszych kobiet tego świata, jeśli uroda jest wszystkim na czym Ci zależy... I z pewnością znajdziesz...Taką, dla której jedynym kryterium jest wypchany portfel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do inziniera: chłopie nie ważne wykształcenie, kasa, tylko pierwsze zauroczenie aparycją, tańcem, sprawnością fizyczną typu pływanie, narty i sprawnością w łóżku. Z twoimi walorami, co najwyżej stać Cię na kucharkę z pokaźnym brzuchem. No, ale próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier Magister
Ostro ćwiczę na siłowni, potrafię się dobrze ubrać, a co do tańca, to nie bywam w miejscach gdzie się tańczy, wolę dobre koncerty gitarowej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowana, ile masz wzrostu, waga, jaka karnacja, kolor włosów jeśli jeszcze są? Podaj namiary/e-mail a ja podam mailem swoje i wtedy wyślesz mi zdjęcie w słipkach, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepowalający też intelektem...ile Ty masz lat chłopczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier  Magister
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier Magisterx
Dlaczego mam nie powalać intelektem? Bo chcę czerpać z życia to co najlepsze, nawet jeśli ulotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×