Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I co mi z tego pytajnik

nie warto byc tzw porzadna

Polecane posty

Gość I co mi z tego pytajnik

I co z tego ze sie Cale zycie szanowalam? Teraz mam 37 lat, zmarszczki, kazdy tylko patrzy w metryke, a nie Kim jestem. I takim oto sposobem zaluje, ze nie pouzywalam. Moglam sie k****ic I cos w zyciu przezyc, a tak! Zmarnowane zycie, a I tak faceci stwierdza, ze w tym wieku, to pewnie mam niezly przebieg. Dziewczyny! Uzywajcie dowoli poki mozecie, zebyscie potem nie zalowaly, jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje :-) Tez bylam porzadna zawsze i teraz troche zaluje. Ale jeszcze nic straconego w sumie :-P Tez mam 37 lat, ale zmarszczek nie mam, wiec moze jeszcze sie co trafi, hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Milordzie
Nie warto ,wystarczy być porządnym człowiekiem ,po co obciążać się dodatkowo pierdołami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak twierdzi to widocznie coś z nim jest nie tak, takie wybierał a jak spotkał kobietę z wartościami to próbuję Cię wrzucić do worka za całą resztą jak się szanujesz,to olej go,najpierw niech dorośnie bo i tak z niego pożytku nie będzie zadnego ..a takie szarpanie się z myślami,ze mogłam to a mogłam tamto skoro jesteś taka jak jesteś,to się trzymaj tego,i nie rób nic przeciw sobie-bo będziesz tylko potem miała kaca moralnego ...mi mogą trąbić i drwić,że jestem dziwadłem ,idę swoją ścieżką i dobrze mi z tym,mam swój honor,zasady,po to stworzyłam swój kręgosłup moralny,by na tym bazować i nie rozmieniać się na drobne cały świat może się wokół zawalić,utonąć w gó.wnie a ja nadal będę żyła spokojnie i w zgodzie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostan cichodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Milordzie
Ja tam lubię głośno-dajki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyj tak jak sama tego chcesz ,badz porzadna lub nie , ale tobie ma sie podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fqrwia mnie ta seksualna propaganda, ze trzeba sie pruc z kim popadnie I gdzie popadnie. Lubie sex, ale najlepijej smakuje, jak jestem zakochana, a nie z byle fagasem....a tfu! Jak wy sie siebie nie brzydzicie tak pruc z byle kim.....I mam tu ma mysli Obie plcie, nie tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie pruje z byle kim. Facet musi mi sie podobac, a takich naprawde jest bardzo malo. Dlatego moje zycie sexualne umiera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Albo byle co albo nic. To straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie- ja nie mam żadnych moralnych skrupułów, a i tak nie mam stek kochanków na koncie. niestety trudno o kogoś super przystojnego. kobiety z zasadami zwykle mają większy "przebieg"- widzę po znajomych, bo jak komuś wystarczy, że się zakocha czy też potrafi wkręcić sobie, że to miłość, to bzyknie się z byle trollem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Milordzie
Kobieta która ląduje ze mną w łóżku ,przestaje być kim ..:classic_cool: :D ;) tzn nawet jeśli czuła się wcześniej niewyraźnie i byle jako ,zmieniam to.;) (taki gift ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Milordzie
miało być "przestaje być byle kim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie to co mi sie podoba , jak jest fajnie to czemu nie ? Byle jaki tez mi sie nie spodoba , nie jestem kobieta na jedna noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to ty nie masz męża? poniekąd masz trochę racji ale z drugiej strony-choroby weneryczne, więc pruć się z kim popadnie to też nie za mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie że Janusz Trela twierdzi podobnie ale i tak do siebie nie pasujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne najlepiej tak się pieprzyć z kim popadnie, żeby później nie wiedzieć z kim ma się bękarta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś porządna tylko nikt cię nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie stoi na przeszkodzie by nadrobić stracony czas. Jako kobieta wystarczy, że zamiescisz ogłoszenie, że szukasz chętnego na rżnięcie i przefiltrujesz sobie kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie jedna która pruła się jak popadnie i złapała coś teraz myśli że mogła być tą porządną. Kij ma zawsze dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja porzadna nie jestem I dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jak robisz pod kogos nie dla siebie to tak się konczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 W samo sedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet może być porządny kobieta co najwyżej nie ma powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 21 roku życia się wyszalam pod względem partnerów a teraz mam stałego od 4 lat ... I żałuje że czasem za szybko szlam do ludzka z chłopakiem co mi się podobał bo nie mieście złudzeń- jeżeli dacie za szybko facefowi to on straci toba zainteresowanie i nie wydaje mi się żeby szanowanej się było takie złe ... Przynajmniej ludzie maja do was szacunku... Bo ja chodź nie puszczalam sir na lewo i prawo to zbyt porzadma czego teraz żałuje... Acz kolejek nie ma co przesadzać w żadna stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupi temat. Przeciez to oczywiste, ze nie warto byc porzadna. Nie twierdze, ze od razu sie puszczac z byle frajerem, ale znalezc sobie takiego na ktorym mozna sobie porzadnie pojezdzic I jakiegos syf a nie zalapac, Bo wiadomo jacy faceci sa latwe meskie szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od 16 lat byłam z kimś ale związki te były bez seksu, i co też usłyszałam że jestem k***ą- Przez sam fakt bycia z kimś :-/ najczęściej plotki rozpuszczały zazdrosne pseudo koleżanki ! No więc rzeczywiście nie warto! Z tym że ja bym nie potrafiło tak byle z kim! Ale ..dodam inny jeszcze problem pierwszy raz przeżyłam że swoim mężem.,i teraz zastanawiam sie jak to by było z innymi ! ? ? Ech, to życie!:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem moze czasami no wlasnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś porzadna tylko nikt cię nie chciał. Gdybyś miała okazje prula byś się jak gacie w kroku. I stąd te narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×