Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość huanamaria
Mnie męczą mdłości i takie uczucie dusznosci w piersiach :( Moge jeść tylko to na co akurat mam ochote, od wczoraj zajadam paste z rybą wędzoną .. Moj mi kupuje jakies soki, jogurty, owoce, jakies chrupki kukurydziane dla dzieci. Wkurza mnie to niańczenie mnie. Jeszcze jakąś depreche chyba łape. Na nic nie mam ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge jesc tylko parowki,wiem ze to niezdrowe ale one nie maja praktycznie zapachu,podziwiam ze mimo mdlosci mozesz jesc rybe ja nawet lodowki nie moge otworzyc bo mnie odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Wiecie co? Tak czytam te wasze objawy, i po prostu zastanawiam sie czy ja jestem jakas inna? To juz moj 7 tydzien, a mi nic nie dolega oprocz meczenia sie,zachcianek i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Własnie ta ryba pomimo zapachu mocnego mi nie przeszkadza. Kawe juz calkiem odrzucilam bo nie moge zniesc zapachu. Przyszla mamo ciesz sie ze czujesz sie dobrze. Ja sie czuje tak jak natalcia :( Tez mam juz serdecznie dosyc i tez juz brzuszka dostalam.. dzis zaczynam 9 tydzien, w sobote na usg, mam nadzieje ze usłysze serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
To ja czegos nie rozumiem huanamaria. Bo ty mialas miesiaczke tydzien przede mna a twoja ciaza jest starsza o 2 tyg od mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Kochana dzis jest 8 tydzien i 1 dzien. Wiec zaczelam 9 tydzien ciąży. a Ty mialaś @ 31 stycznia, czyli 9 dni roznicy, to dzis kończysz 7 tydzien tak? Wiec nie jest moja ciąża starsza o 2 tygodnie tylko o 9 dni kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalcia według OM (a mialas chyba 15 stycznia tak?) to dzis masz 9 tygodni i 2 dni czyli zaczelas 10 tydzien. Chyba ze liczysz wedlug usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja licze wedlug usg.tak jak mi lekarz powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mi ginekolog inaczej tlumaczyl liczenie. A ty mialas miesiaczke 23 wiec jest 8 dni roznicy. I skoro masz 8 tydzien i 1 dzien to zaczelas raczej 8 a nie 9. Tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Wiec zaczelas 8 tydzien kochana. A nie 9 :) ja myslalam jak byla u gina to myslalam ze juz w 6 jestew bo tak z kalkulatora wychodziło. A co sie okazalo u gina bylam w 5 tyg i 5 dniu. Ja mam rowno 7 tydzien a ty masz poczatek 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
I teraz mam 7 tydzien. To twoim liczeniem wychodzi ze zaczelam 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Nie kochana źle mówisz. Bylam wlasnie u ginekologa i wyjasnił mi że dobrze licze, dzis mam 8 tygodni i 1 dzien czyli zaczelam 9 tydzien. Jak moge miec 8 tyg i 1 dzien i zacząć 8 tydzien? przeciez to nie logiczne. Ale wy sobie liczcie jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
No wlasnie bylas u gina w 5 tyg i 5 dniu czyli to 6 tydzien. Jej dziewczyny nie fiksujcie czegos co jest tak proste do policzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kazdy sobie liczy jak liczy :):) ja mowie swoje tyg z dokladnoscia, ty sobie przybliyasz, ok, to twoja sprawa :) ja nie widze w tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie mogę ćwiczyć na wf-ie i narazie nic nie mówię tylko , że źle się czuje i nie robie tego :) a jak pójdę do lekarza to pewnie L4 :) Ja mam tak samo jak ty przyszla niedoświdczona mama .. jak tak czytam to głupieje dziś zaczynam 7 tydzień , a oprócz piersi i zachcianek dziś mega na spaghetti , ale odrzuca mnie od słodyczy , które kochałam ;o no i nerwowa jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafekafeefak
huanamaria jesteś z okolic Kilec? ja również :) z jakiego miasta jeśli można wiedzieć? może mieszkamy koło siebie :) odnośnie tematu... dziś mój synek kończy 7 miesięcy, urodziłam jak miałam 22 lata. Cała ciąża była dla mnie łaskawa, zero mdłości, nie męczyłam się fizycznie, nawet w 9 miesiącu sma malowałam sobie paznokcie u stóp :P ciąża dodała mi tyle energii, że mąż, rodzice ciągli powtarzali 'usiądz, odpocznij, ciagle gdzieś chodzisz' a mnie po prostu nosiło jak tylko siedziałam i nic nie robiłam. Życze Wam kochane kobietki udanego rozwiązania i zdrowego bobaska :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Dziekujemy bardzo :) gratuluje bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafekafeefak
przyszla niedoswiadczona mama, również dziękuje :) wiesz już jak chcesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzecie jakiś kwas foliowy ? jak tak to jaki? :) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja biore kwas foliowy FOLIK. Bardzo dobry, nie mam po nim skutkow ubocznych. A ja chce rodzic naturalnie o ile Bog pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
I mam nadzieje ze znieczulenie tez nie bedzie potrzebny chociaz wiem ze to bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Kafekkafekkafek: Mieszkam 30km od Kielc :) Ale jestem tam conajmniej 3-4 razy w tygodniu :) Chciałabym tam kupić mieszkanie z narzeczonym bo z tesciami jest dobrze ale jak to wszyscy mowia do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafekafeefak
ja mieszkam 60 km od Kielc więc sąsiadkami na pewno nie jesteśmy :) niedoświadczona przyszła mama, ja też rodziłam naturalnie, ból owszem jest ale do przeżycie i taki o którym się szybko zapomina ( wiem, każdy poród jest inny i wiele kobiet ma np traumę po porodzie naturalnym ale ja opisuje swój ) znieczulenia nie chciałam i dałam rade, twarde jesteśmy :) powodzenia raz jeszcze :) a masz już imie wybrane? Ja miałam od samego początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba bede miala cesarke bo mam przepukline na kregoslupie wiec naturalnie nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kafekafekafe u mnie kazda rodzila naturalnie wiec i ja nie bede gorsza :D ja mam dla chlopca Szymon ale nie mam dla dziewczynki :( brak pomyslow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia kochana bys musiala skonsultowac z lekarzem prowadzacym. Ale wiecie co? Marzy mi sie porod w wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×