Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama11
A mamy mieliśmy maly wypadek. Moj raczkujacy syn tak lecial ze az sie główka o meble uderzył. Siniak jest. Byliśmy u lekarza bp ja spanikowana ale wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
nasza Hanka też dziś zaliczyła glebę siniak dość nawet ale nie zniechęciło jej to do dalszych podbojów mieszkania aż ciężko ją upilnować łobuz mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Jak tam laski? Huanamaria, Maszka obrazilyscie sie? Wgl sie nie odzywacie... My juz na nogach, moj syn właśnie ogląda Umi Zoomi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
nasza Hanka to lubi obejrzec wilka i zajaca albo jetsonow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Haha :D wilk i zając.... Uwielbialamta bajkę jako dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też "zajac nu pagadi" (czy jak to się piszę) :D a mam pytanie co wasz dzieciaki jedzą na śniadanie bo Hanka toleruje na śniadanie tylko kanapki z serem lub wędliną lub jajecznice a zapija albo wodą z sokiem domowej roboty najlepiej z dyni nic innego nie chce ruszyć a kaszka to już w ogóle okropieństwo, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Moj Szymek je różnie.... Np parowki piratki, kaszke, albo jajecznice. Czasem zrobię np naleśniki na patelnię bez tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabateks
Ja byłam od razu po teście. Nie ma na co czekać, bo jednak możliwych komplikacji jest wiele. Z dobrych stronek z poradami to np. http://samozdrowie.blog.com/ Ale oczywiście do wszystkiego należy podchodzić z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Szkoda ze temat się zakończył i nikt tu nie zagląda :( Mój synek zaczął chodzić :) mam nadzieje ze wy tez się coś odezwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emajla21
Udało mi się znowu zajść w ciążę. Potwierdziły to trzy różne testy robione dzień po dniu. Przerabiałam to już dwa razy w swoim żuciu (dwoje zdrowych dzieci, nigdy poronień czy "skrobanek"), więc już trochę znam swój organizm. Dziś (czyli końcówka piątego tygodnia, wcześniej regularne cykle co 27 dni) byłam u ginekolog (stara baba, wcześniej chodziłam do kogo innego), to mnie wyśmiała, że to jeszcze nie ciąża, że ewentualny zarodek siedzi jeszcze w jajowodzie, a nie w macicy, że to się może jeszcze nie zagnieździć i szybciutko skończyć! I że zaprasza za 2 - 3 tygodnie. Sorry, ale z takim podejściem, to nie, dziękuję. Wracam na Starynkiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×