Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość barszczzuszkami
Hej byłam dziś u gina maleństwo ma się dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.ja dzisiaj znowu czuje sie nienajlepiej.nawet obiadu nie dalam rady zrobic,bo tylko lodowke otworzylam to od razu wymioty.ani moja mama ani zadna siostra nie mialy takich problemow,mama smieje sie ze nadrabiam za nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hej dziewczyny. Ja wam powiem ze smiac mi sie chce, bo ja jestem w ciazy, a moj kochany ma objawy ciazy za mnie :D Barszczzuszkami to super ze jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Witajcie dziewczyny,jak sie dzis czujecie?Ja bez zmian,za to mam dobra nowinke,we wtorek moj szefuncio mnie zarejestruje;D hihi i praca full time bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
malutkaOna to cudowna wiadomosc!!! :) ciesze sie razem z toba. A ja wiecznie jestem glodna :(:( juz nie wiem co jesc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Przyszla niedoswiadczona mama- dziekuje;) ja czasem czuje glod,a tak to nie czuje troche to dziwne.widac Wam juz cos po brzuszku,bo mi nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Przyszla mama: jesli jestes ciagle glodna to chrup sobie wafle ryzowe, zdrowe a zarazem nie jesz ciagle ciezkich rzeczy. Ja tez czasem kupuje takie zwykle flipsy kukurydziane. Bylam na usg, slyszelismy z moim bicie serdzuszka :) ma juz malenstwo 17 mm, za dwa tyg nastepne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny , ja leze,gdyz wczoraj z mezem bylismy na imprezie z jego pracy , oczywiscie nie chcialo mi sie isc,ale glupio bylo tak na ostatnia chwile odmowic. Oczywiscie wszyscy poszli w tango,a ja trzezwa,wiec wiadomo jak sztywnie sie czulam.No nic i tak bylo fajnie,ale gdy wrocilismy do domu po polnocy, odrazu poszlismy do lozka, nad ranem zauwazylam kilka plamek brazowego sluzu,wzielam szybko luteine, i wrocilam do lozka, teraz nic nie widze na wkladce jest czysta,ale caly czas leze+luteina mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze, w sobote mam do gina,a jutro musze isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Oj, malutkaOna. Na pewno bedzie dobrze :*:* ja jem wafle ryzowe, bo nie chce potem miec +20 kg :D ale czasem jest ochota na cos niedozwolonego :D huanamaria, to ile ty razy na usg juz bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Juz 3 razy mialam robione usg, ale wiesz prywatnie to tak lekarze robia, jeszcze ja mam gina z rodziny mojego. Za dwa tyg znowu mam usg, cytologie i powtorke badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Hey,ale sie wkurzylam...dzis zadzwonili do mnie z tej prywatnej polskiej przychodni,ze lekarza nie bedzie w tym i nastepnym tygodniu...wrrr na szczescie inna przychodnia otworzyla swoj kolejny oddzial w miescie nie daleko mnie, wiec udalo mi sie wcisnac na 10.30 w sobote i to w promocyjnej cenie usg plus cytologia za 100f. Juz chce by byla ta sobota i wiedziwc,czy z moim malenstwem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dopiero 1 usg.jutro mam kolejna wizyte,mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.czytalam gdzies ze nie mozna za czesto robic usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mialam dwa razy, teraz, 8-go bd miala kolejne, plus do tego zakladanie karty ciazy bo dopiero po wynikach u nas zakladaja. To juz bedzie 10 tydzien, i mam nadzieje ze usg bedzie juz brzuchem robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wizyte dzisuaj,troche sie stresuje,u mnie to juz 12 tydzien.pisze z tableta i nie moge sie zalogowac na moje konto.natalcia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Natalcia daj znac jak tam po wizycie. U mine w miare wczoraj sie uspokoilo z tym brazowym sluzem, to dzis po pracy wybralam sie na zakupy i za duzo napchalam w koszyk,bo ciezko bylo mi doniesc, i znowu brazowy sluz z nitkami sie pojawil.... odrzu sie polozylam i leze,mam nadzieje ze moje malenstwo ma sie dobrze. Zazdroszcze Wam,ze juz wzzystkie widzialyscie swoje malenstwa,a ja nie. Nie wiem co sie dzieje w moim brzuszku,a te dni tak sie ciagna ja juz chce sobote a to jeszcze 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dobrze no oprocz cisnienia.maluszek ma juz prawie 4 cm.serduszko bije,raczki i nozki sa.teraz mam wizyte 22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja dzisiaj bylam na badaniach. Krwiopijcy mi 5 ampulek krwi pobrali. Masakra!!! MalutkaOna zobaczysz jak te 4 dni szybko mina :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia a ja mam pytanie. Teraz mialas usg na brzuchu czy dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja ide 8-go, to bedzie moj 10tydzien. Jeju jak ja nie lubie dopochwowo :D a mialam cicha nadzieje ze to juz bedzie na brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to przyjemne.mnie jeszcze lekarz nastraszyl ze jak przyjde 22 i znowu bede miala wysokie cisnienie to do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
W ciazy czasem cisnienie albo sie podnosi,albo spada. Kochana nie martw sie, to normalne wazne ze jest szybka reakcja. A moje cisnienie to 120/60. Ksiazkowe :):) teraz mierze co jakis czas. Bo jednak trzeba zadbac o takie rzeczy. MalutkaOna i jak z tym plamieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
To dolne masz bardzo wysokie. To gorne tez co prawda. To masz nie ciekawa sytuacje. A masz mozliwosc mierzenia cisnienia w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny. U mnie dzis nic sie nie pojawilo,zadnych dziwnych kropek,plamek pomimo , ze przez 9 godzin w pracy nie bylo dluzszej chwli oprocz lunchu by odpoczac. Do tego od paru dni strasznie boli mnie glowa,ale dzis tak masakrycznie,ze myslalam,ze sie poplacze,a tabletek nie bralam bh nie truc dzidzi. Byc moze to od cisnienia,zazwyczaj mam strasznie niziutkie jak juz raz na rok zmierze,a teraz jak przeczytalam wasze posty zmierzylam i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny. U mnie dzis nic sie nie pojawilo,zadnych dziwnych kropek,plamek pomimo , ze przez 9 godzin w pracy nie bylo dluzszej chwli oprocz lunchu by odpoczac. Do tego od paru dni strasznie boli mnie glowa,ale dzis tak masakrycznie,ze myslalam,ze sie poplacze,a tabletek nie bralam bh nie truc dzidzi. Byc moze to od cisnienia,zazwyczaj mam strasznie niziutkie jak juz raz na rok zmierze,a teraz jak przeczytalam wasze posty zmierzylam i mam 143 na 77 na 91 ...nie jest az tak wysokie ale widocznie przyczynilo sie do bolu glowy , bo co innego moze byc przyczyna?? Juz tylko 3 dni;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ja bym podejrzewała ciążę to poszłabym jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
MalutkaOna to super ze juz plamienie ustalo. A cisnienie moze byc wyzsze przez pogode. Ja czasem tak mam. Ale powiem wam, ze juz bym spac poszla. Ale ostatnio ciagle sie budze w nocy i nie moge zasnac tak przez godzine minimum. I tak czasem dziwnie mnie muli. I czkawka mnie czesto meczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czkawke mam praktycznie caly czas no i mdlosci codziennie wieczorem a juz myslalam ze mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×