Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja bym na twoim miejscu jak najszybciej do lekarza poszla. Bo tak teraz mysle, ty o 8 dni pozniej mialas miesiaczke niz ja, a u mnie widac juz czlowieczka. Ale moze faktycznie mialas tak pozno owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Nie mam takiej mozliwosci lekarz w uk sie nie przejmie, a polak jest co druga trzesia sobote w naszym miescie wiec lipa. Dziewczyny nie,ze sie doluje,ale mi sie wydaje, ze to wyglada tak: pojawil sie pecherzyk i nic wiecej , wiec zaczyna sie nakgorsze i dlatego spada,podejrzewam tak bo jak bylam u lekarza to stwierdzil 5 tydz 1 dzien a ja dwa tyh ptzed robilam tedt i wyszedl pozytywny,wiec wg lekarza do zaplodnienia doszlo 3 tyg temu dobrze licze? A ja testy robilam 2 tyg temu w niedziele,czyli co wyszedl by tydzien po zaplodnieniu? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
No to kochana nie wiem naprawde co ci poradzic :(:( byloby super gdyby jednak wszystko bylo dobrze. A teraz kiedy masz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
26 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
To 3 tygodnie... wtedy sie okaze. Ja jestem przekonana ze za te 3 tygodnie zobaczysz malenstwo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutka - a nie możesz po prostu pójść do laboratorium i poprosić o badanie betaHCG? zapłacisz, ale będziesz wiedziała co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Przyszla mamo dziekuje za slowa wsparcia- do goscia w uk nie robi sie czegos takiego, tym bardziej w tak wczesnej ciazy, a nie moge nigdzie znalezc gdzie moge zrobic to prywatnie tak jak w Pl ,ze idzie sie do szpitala i robi. W takich chwilach zaluje,ze nie jestem w Polsce :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jestem w 10tc. W piatek zaczynam 11 :) bede w polowie 13 na kolejnej wizycie. A doktor mi powiedzial ze po 12 tc robi sie usg na brzuchu. MalutkaOna nie masz za co dziekowac. Po to tu jestesmy zeby sie wzajemnie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła niedoświadczona - ale nie myśl, że usg "dowcipne" już się skończyły. Jeszcze w drugiej połowie ciąży czasem tak badają, zeby dobrze szyjkę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jak sie nie skoncza to trudno :) ale na usg brzusznym lepiej widac dzidzie dla mnie bynajmniej. Bo wiadomo, ze dopochwowe dla lekarza jest dokladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochane dzisiaj mialam sen proroczy :D snilo mi sie, ze rodzilam. I po urodzeoiu moja mama wziela dziecko na rece i mowi "to dziewczynka" :D hehe. Kazdy mi mowi ze na 100% bedzie chlopak. Mojej siostrze mowili ze dziewczynka a ma wspanialego synka :) Moze ten sen to znak? :D ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kazdy ma inne zdanie na ten temat. Ja znam wiele kobiet ktore "wysnily" plec dziecka i sie sprawdzilo. Ale czy bedzie synus, czy corcia, nie jest dla mnie tak istotne. Wazne, by maluszek byl zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest tak ze wszysce nie mowia o maluchu ono tylko on.wszyscy sa przekonani ze bedzie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Podobno sny nad ranem sie spelniaja. Tzn te, ktore snia sie nad ranem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja juz bym chciala bardzo wiedziec co bedzie ze wzgledu na to ze chce jechac na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Dziewczyny ns zakupy mozecie isc juz teraz, kupowac powoli w kolorach uniwersalnych....a jak juz bedziecie wiedziec co jest, to wtedy w tym kolorze dokupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozna.ale ja znajac siebie to chcialabym juz nakupywac rozowych bodziakow bo wiem ze nie moglabym sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Hheh Natalcia rozumiem Cie,heh najwyzej synus by mial kilka rozowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Eh dziewczyny ja też bym już chciała kupować ciuszki chociaż się wstrzymuje. Jednak rozglądac za wózkiem i lozeczkiem bo wiem że jeśli wszystkie wydatki przyjda na raż to bbędzie nam ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Barszczzuszkami. My tez chcemy tak po trochu. Rzeczy dla maluchow sa drogie. I najlepiej kupywac po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Na tablicy blisko bas widzialam nowy wozek za około 80 zł tylko że szary i z wstawkami rozowymi w foli jeszcze bo jakiejś babexzce mówili że cora będzie a tu synus ;) tylko glupio będzie jak będzie u nas chlopczyk a wozek z wystawami rozowymi :D ale można dużo ciekawychbrzeczy tam znaleźć z tego co patrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam duzo rzeczy po siostrzencu. Wiec z tym chociaz dobrze. :) ja mam upatrzone juz lozeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
To fajnie u mnie w rodZinie to nie ma takich mniejszych dzieciaków żeby b można było od kogos odkupix czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam ciuszki od noworodka :) ale i tak kupie jakies ciuszki. Gorzej bedzie jak bedzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Hey dziewczyny,jak zdroweczko? Ja juz przestalam ogladac te wszystkie rzeczy do poki nie bedzie wizyty u gina i sprawdzenia co dzieje sie w tym moim brzuszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja wlasnie skonczylam sie edukowac :D jestem zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×