Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie gry na tablet?

Polecane posty

Gość gość

Czy macie jakieś swoje ulubione gry na tablet? Kupiłam w ostatnich dniach tablet Asus Memo Pad 10 za tys zł. Wykorzystuje go do przeglądania internetu... Ale chciałabym tez od czasu do czasu w coś pograć.... Jakieś propozycje_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merienka
No ja również kiedyś kupiłam sobie tablet głównie z założeniem korzystania z internetu ale przekonałam się, że grać również na tym można ;) Wcześniej lubiłam sobie pograć na komputerze ale obecnie z powodu braku czasu przerzuciłam się właśnie na urządzenie mobilne. Generalnie to są moje ulubione gry: Angry Birds - ogólnie gra legenda, jest bardzo wiele jej odsłon, praktycznie wszystkie bardzo wciągające. MOim zdaniem o wiele wygodniejsza nić na komputerze. Plague inc - gra katastroficzna ;) Jesteśmy bakterią i naszym celem jest zniszczenie ludności Cut The Rope - urocza gra logiczna, w którą fajnie gra się zarówno na telefonie jak i na tablecie. Memory - bardzo prosta gierka, która nieźle ćwiczy pamięć. Mamy za zadanie znaleźć wszystkie pasujące do siebie obrazki. Tutaj zresztą możesz sobie poczytać o poszczególnych gierkach yourapps.info/gry-na-tablet Jest ich tak wiele, że czasami warto jest zapoznać się z takimi informacjami. Nie dawałam linka ponieważ kafeteria niestety uznała to za spam tak więc polecam przekopiować do innego okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×