Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 tydzień ciazy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem w 20 tygodniu, ciąża przebiega prawidłowo, jednak niepokoi mnie jedna rzecz od kilku dni czuje takie płukanie mocniejsze w dole brzucha, miałam nadzieję że to ruchy mojej córeczki ale w tym tygodniu chyba powinnam czuć kopnięcie trochę wyżej? Przynajmniej na wysokości pępka.. A czuje ****ardzo nisko w podbrzuszu trochę się boję czy wszystko jest w porządku? 2 tygodnie temu byłam u ginekologa który prowadzi moją ciążę i wszystko było w jak najlepszym pożądku tylko ze ruchów jeszcze nie czułam a do kolejnych prenatalnych jeszcze tydzień :( tak się martwię czy wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za pewne twoja coreczka:) heheh widze ze pierwsza ciaza bo jeszcze nieobeznana jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to moja pierwsza ciaza, dlatego się tak martwię. Jeszcze chciałam dodać ze tę ruchy są przeważnie wtedy kiedy leżę najczęściej bardzo późno w nocy. I są to takie właśnie puknięcia tylko ze w jednym miejscu i czasem w ciągu minuty z 5 lub więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Twoja corka się rusza :-) także nie martw się nic :-* ps.gratuluje :-) ja również spodziewam się corki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak puknięcia są regularne to to może być czkawka, ja już od 20 tc odczuwałam czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :* i również gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×