Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta z Wrocławia

Brak okresu po Escapelle

Polecane posty

Gość Marta z Wrocławia

Dzień dobry, Bardzo proszę o pomoc. Ponad dwa tygodnie temu miałam wpadkę z chłopakiem, stosunek był niezabezpieczony. Było to prawdopodobnie dzień po owulacji. Kilkanaście godzin później zażyłem tabletkę Escapelle (dopiero wtedy znaleźliśmy ginekologa). Okres spóźnia mi się już trzeci dzień. Wykonałam test ciążowy, wynik jest ujemny ale okresu jak nie było tak nie ma. Strasznie się denerwuję, czy to normalny objaw po tej tabletce? Co mogę zrobić, żeby na 100 % dowiedzieć się czy jestem w ciąży czy nie? Czy jeśli pójdę do ginekologa to po ponad dwóch tygodniach od stosunku będzie mógł on już poprzez USG stwierdzić lub wykluczyć ciążę? Bardzo proszę o pomoc, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Wrocławia
Czy takie badanie trzeba skonsultować potem z lekarzem czy po prostu jest na nim napisane czy jest się w ciąży czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punaa
jest określony poziom beta HCG, a obok norma laboratorium, nie trzeba konsultować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno widzać, że nie przeczytałaś ulotki sosujac tabletkę po tam wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obawiaj sie. ja mialam wpadke w dzien cyklu, escapelle wzielam po 60h, wg ulotki okres moze sie przesunac w koncu polknelo sie spora dawke hormonow. ja powinnam dostac wczoraj okres, ale nie martwie sie bo wiem ze to przez te tabletke, wystarczy czekac bez stresu na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Wrocławia
Ja powinnam dostać 3 dni temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×