Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

skuteczne kremy na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość

jakie kremy polecacie dla kobiety 40+?? Niedawno stuknęła mi 40tka,zaczęłam testować różne kremy i te za 10 zł i te za 200 i jakoś nie mogę znaleźć dobrego :(, a mam spore kurze łapki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Retinoidy na receptę od dermatologa (retin-A).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margatana
Dobry krem to taki, którego składniki wnikają w głębokie warstwy skóry, np. retinol. Wtedy dopiero krem jest naprawdę przeciwzmarszczkowy. A testowałaś może kremy yonelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja uważam, że aby dobrać odpowiedni krem trzeba się poddać dermo konsultacji. Mnie czeka zmiana kremu bo ten którego do tej pory używałam zaczął zawodzić. Znalazłam sklep internetowy z dermo kosmetykami na http://sintiva.pl/ i z tego co wiem można skonsultować się online z farmaceutą, który pomoże w doborze kremu. Jaki macie rodzaj cery? MI trafiła się mieszana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy super redukują (nie wiem też czy jest to w ogóle możliwe), ale na pewno przyjemnie nawilżają kremy do twarzy z Eveline, jest cała masa dla 40+ więc na pewno coś wybierzesz. Cena nie jest wysoka wiec można potestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za banda spamerów... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne kremy na zmarszczki to kremy z retinolem, witaminą C lub z peptydami biomimetycznymi, np. Krem liftingujący z peptydami Arkana 110 zł, krem Retix C firmy Xylogic 123 zł, krem firmy Bandi z peptydami i złotem koloidalnym za 94 zł, krem z krzemem Thalgo silicium, cena okolo 300 zł. Wszystkie te kremy można kupić w salonach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez wiadomo ze to sie czasami no bez problemu uklada jak sie wie jak :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi, czyli dobrze jest stosować te z retinolem? A z kwasem hialuronowym, podobno on też jest dobry na zmarszczki? A może jakiś zabieg polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj sobie kremy przeciwzmarszczkowe firmy Murad, są idealne dla kobiet które mają problemy ze zmarszczkami, dają natychmiastowy efekt. Co prawda w Polsce firma ta jest mało popularna ale za granicą robi furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie jakiej jakośći jest ten olejek arganowy, bo jelsi ma zadziąlać to wtedy powinien być sprowadzony z Maroka i kosztować bardzo dużo. Lepiej zainwestować w sprawdzony krem przeciwzmarszczkowy, ja mam krem z firmy Murad i jestem zadowolona, efekt widać bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakkowianka
AlkaC dzięki za kod :) wlaśnie zrobiłam małe zakupy - ja uważam że produkty naturalne super się sprawdzają od jakiegoś czasu stosuję olejek arganowy do twarzy, jaśminowy do wlosów a migdałowy do twarzy skóre mam ładną promienną a włosy błyszczące- wcześniej testowałam prawie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich jedynie botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skutecznym kremem liftingujacym jest krem revita intensa z aa, oprócz działania łagodzącego również posiada działania wygładzające, bardzo lekka konsystencja, polecany dla pań powużej 50 r.ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaworzanka, i w ogóle nie widac, że to debilna opłacona reklama, ani trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem za 20 zł to podziała na skore dwudziestolatki. Kobiety 40 plus na krem musi wydać duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, podziala na skore 20latki, w sensie tym, ze ja ZNISZCZY. nie wyobrazam sobie, zeby majac 20 lat uzywac jakichkolwiek kremow, no chyba ze ktos koniecznie chce miec przedwczesnie o kilkanascie lat powiedzmy zmarszczki na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz 20 latke ktora nie uzywa podkladu czy innych malowideł? Na co to ma nakladac na twarz bez kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia61
Jako 53 latka przerobiłam już wiele "mikstur" przeciwzmarszczkowych i jak dotąd najlepsze skutki przyniosła DermVita. Kuracja trwa 6 tygodni, po których skóra jest wyraźnie świeższa, ujędrniona i wygładzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze raz na jakiś czas wizyta u kosmetyczki na zabieg na twarz, efekty przy niektórych zabiegach już po pierwszej wizycie plus pielęgnacja w domu najlepiej tymi samymi kosmetykami co zabieg u kosmetyczki polecam www.repechagepolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bez względu na wiek polecam ziaję. ja używam serii kozie mleko jest też teraz w beauty sets z puder.pl ale nie trzeba subskrybować jak te całe glossy boxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po 40-tce, teraz używam tylko kremy z peptydami, witaminą C i retinolem. Słyszałam, że inne nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna70
na zmarszczki fajnie działa astaksantyna. niweluje też oznaki zmęczenia i nadaje skórze zdrowy kolor. w Polsce jest chyba tylko jeden producent: http://www.proastiq.pl/ - usłyszałam o tych produktach, a raczej przeczytałam na jednym z ulubionych blogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurena478
Zgadzam się w zupełności z tym, że naturalne kosmetyki są najlepsze dla naszej skóry. Rówież wszelkiego rodzaju oleje dobrze spisują się w walce ze zmarszczkami. Ja używam natomiast oleju arganowego, ale kokosowy jest pewnie równie dobry. Kupuję go od miesięcy na www.topdrogeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kosmetyków Angielskiej marki Forever Young. Najczęściej sięgam po kremy aktywne, których regularne stosowanie naprawdę przynosi oczekiwane efekty. Kupuję całe zestawy i jestem zadowolona. Jak jesteś zainteresowana to zobacz ofertę produktów pod adresem www.forever-young.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinaz
Krem nie musi kosztować 1000 zł, aby był dobry. Polecam kosmetyki Organic Series, mi poleciła je kosmetyczka. Są to produkty w stu procentach naturalne i ekologiczne. Moja mama używa ich kremu Forte anti-aging i jest bardzo zadowolona. Może Tobie też przypasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielenda i seria algi morskie- ich krem na noc zdziałał cuda na mojej twarzy :) polecam, bo jest tani a na serio skuteczny- skora ma zdrowy koloryt i jest gladka, jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×