Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

skuteczne kremy na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość Basia
Seria przeciwzmarszczkowa z Jadem Pszczelim www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avst 1 retinol 1 maska z kwasem olejek z witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka62
Od siebie mogę ci polecić krem na zmarszczki Sanbios, który w dobrej cenie mozesz kupic na stronie https://www.ichemia.pl/ - bardzo lekki, szybko wchlaniajacy sie krem. Po kilku dniach stosowania zmarszczki faktycznie jakby wygladzone.... ale no kazdy ma inny organizm nie sprawdzisz to sie nie dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj także na www.Sabell.pl gdzie znajdziesz dobre i skuteczne kosmetyki w niższej cenie, można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie udaje mi się zmarszczki wygładzić, zwłaszcza te pod oczami kremem od Christian Laurent, to jest francuska marka, w Polsce choćby w Rossmanie ich rzeczy sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To NIE SĄ KOSMETYKI francuskie!!! To zwykłe, przaśne polskie Eveline pod inną nazwą. Ich szajs się słabo sprzedaje, więc chyba wydaje im się, że jak zmienią słoiczki i zatrudnią spamerów to jakiś głupi to kupi... :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Richevon Naturalny skład, świetne działanie. Jest droższy ale..... wypada bardzo korzystine w stosunku do innych tańszych kosmetykow z racji swojej wydajności a ta jest świetna. Konsystencja żeliku. DObrze się wchłania. Aby nawilżyć cała twarz wystarczy kropeczka wielkosci grochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam stosować sesdermę z retinolem 0,25 po wielu super opiniach. Stosuję 2 tygodnie i zero zachwalanych efektów (rozjaśnienie twarzy, zmniejszenia porów), pomimo iż jest to mój pierwszy kontakt z tym preparatem (wcześniej nie miałam nawet do czynenienia z kwasami) nie łuszczy mi się skóra ... może nakładam za mało kremu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Perle Bleue Visage Care Moisturise. Zmarszczki dzięki niemu są znacznie mniej widoczne, choć wiadomo, cudów nie ma, nie zniknęły. Dobrze się sprawdza jako krem do codziennego stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z kremu o niezwykle lekkiej konsystencji Votre Beaute http://votrebeaute.com.pl/ . Jako, iż nadaje się do każdego typu cery to również dobrze zgrał się z moją, dość nietypową cerą. A co najważniejsze, ma formułę 24 godzinną i można go stosować pod makijaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sserious
Doskonałe kremy na zmarszczki na Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość actions
W walce ze zmarszczkami ważne jest regularne złuszczanie. Polecam peelingi Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem kremem, ale warto zadbać też o profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej. Ja osobiście chodzę na mezoterapię igłową do dra Migały w Klinice Sfera, http://www.klinikasfera.pl/. Taki zabieg w połączeniu z peelingami medycznymi pozwala mi zachować super kondycję skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Udało mi się odzyskać młodość dzięki Awaderm Face. Produkt ten daje oszałamiające efekty i szansę wyglądać kilka lat młodziej w krótkim czasie. Moja skóra stała się bardzo delikatna i jedwabiście gładka, a cera jest równomierna i zdrowa. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, gdyż cena pozwala stosować krem cały czas. Ma dla mnie znaczenie również to, że składa się w 100% z naturalnych składników, które pomogą zachować świeżość i kwitnący wygląd na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz kosmetyków warto zdecydować się też na regularne zabiegi na twarz i ciało, odmładzające i wygładzające, a szeroki wybór i profesjonalną obsługę znajdziecie w salonie www.Beauty-vital.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danadanuta
Jeżeli chodzi o kremy 40+ to rose revita sobie wypróbujcie, to krem z eveline, nie jest drogi, ale bardzo dobry, robi co trzeba. Nawilża, napina skórę twarzy, ja jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem serii Pentagram z oferty http://www.energy.sk/pl/ to zdecydowanie mój faworyt. Jest to regenerujący krem z wyważoną kompozycją ekstraktów roślinnych i zawartością wody termalnej z trzeciorzędowego źródła Podhajska. Składa się z liposomów, kwasów AHA, witamin oraz wyciągów borowinowych lub z torfu. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dużo różnych kremów polecacie, myślę że każda z nas musi dopasować krem do swojej cery. A żeby i cera i całe ciało dobrze wyglądało to oprócz kremów ważny jest ruch, zdrowa dieta. Ja dbam też o ciało, że tak powiem wewnętrznie. Regularnie piję Biovital tonik. Witaminy w nim zawarte oraz głóg i żelazo dotleniają i odżywiają organizm. Czuję się ogólnie super i na wygląd pomimo przekroczonej już dawno 40 nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam 30 lat i ostatnio zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki na czole i wokół oczu. Chciałabym skorzystać z oferty salonu kosmetycznego w moim mieście. Jakie zabiegi polecacie na zmarszczki mimiczne? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie uzywam www.yoskine.com/pl/catalog/line/143/junsei-anti-age/ , oparte na wyciagu ze snieznej algi. Bardzo ladnie czysci zmarszczki i jednoczesnie przywraca koloryt skory, co jest dodatkowym atutem. Generalnie bardzo dobry produkt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzycie takie kremy na zmarszczki: serum 2h z Genoscope?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela1717 : Jeśli nie masz jeszcze takich głębokich zmarszczek to polecam Ci bardzo zabieg Palomar Emerge. Jest idealny jeśli chodzi u usuwanie niezbyt głębokich zmarszczek. Ja usunęłam kurze łapki, pozbyłam się przebarwień i rozświetliła mi się cera :) Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja byłam w Klinice Cosmetologica w Gdańsku, bardzo profesjonalne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.03.26 Ten krem Genoscope to kiedyś był hit! Pamiętam jak moja mama wytrwale go szukała kilka lat temu, a teraz można go bez problemu zamówić w internecie. Mama nadal z niego korzysta i jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peelingi Efektima, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, ja słysząłam że tam w klinice na Aniołkach robią zabieg urządzeniem Ultraformer :D Był ktoś już na tym i może się podzielić??? Ogólnie cała placówka ma ciekawe zabiegi... Byłam tam jużna 4 laserowych depilacjach, ale to juz powazniejsza ingerencja, wiec muszę się podpytać Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×