Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy starając się o dziecko

Polecane posty

Gość gość

zawsze po stosunku robicie tzw świece? Albo chociaż unosicie biodra trochę wyżej? Za mną trzeci cykl starań ale nigdy tego nie robiłam a jakaś tam ilośc spermy zawsze po stosunku ze mnie wypłynie. Zastanawiam się czy ta ,,gimnastyka" po stosunku rzeczywiście zwiększa szanse na zapłodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja robiłam te świece i nic to nie dało. starałam się w sumie 6 miechów, na początku robiłam tą swiecę, ale po paru razach zrezygnowałam bo to było niewygodne a moj mąż dostawał ataku śmiec****ak widział mnie po seksie z nogami na ścianie. starałam się po seksie nie wstawać od razu, a starania przekładać na wieczór tak, aby po seksie isć spać. zadziałało;) kończę 6 miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niby trzymałam nogi do góry - może nie świeca ale nogi wyżej ale dla odmiany wyczytałam że to nie jest takie dobre bo wtedy nasienie zamiast do środka leci na boki - tam obok szyjki są takie zagłębienia i tam wpada - a to raczej nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No słyszałam i o takiej metodzie ale powiem szczerze, że ja wiem kiedy zaszłam w ciążę bo to był jeden raz bez zabezpieczenia i żadnej świecy nie trzeba było do tego a trochę nasienia i tak wyciekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×