Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinieeeczkaaa

czy piersi muszą się zmniejszyć

Polecane posty

Gość kinieeeczkaaa

cześć wszystkim :) pisze tutaj z takim oto odwiecznym pytaniem: jak schudnąć, żeby piersi zostały :)?! no a konkretniej chodzi mi o to, czy pewne jest to, że jeśli schudnę, to i piersi mi zmaleją? nie jestem osoba otyłą. mam 168cm wzrostu, ważę 56kg. chciałabym zrzucić maksymalnie 6kg, a biust mam w rozmiarze 95D. jeśli chodzi o ćwiczenia, to głównie bieganie, basen i siłownia. czy piersi zmaleją mi bardzo? cóż, jestem kobietą i lubię swój biust, szkoda byłoby go tracić ;)! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno! Ty się martw tym, że ci obwisną jak dalej będziesz tak koszmarnie źle dobrane staniki nosiła (a masz koszmarnie źle dobrane, bo przy tej wadze i wzroście powinnaś nosić maks obwód 75, a pewniej 65-70; obwód 95 jest dla kogoś, kto ma ponad 100 cm POD biustem i nosi ubrania w rozmiarze co najmniej 46!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z wypowiedzia wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej źle dobrany masz biustonosz, wpisz sobie w google "brafitter" i kalkulatorem oblicz swój rozmiar bo obwisną C****ersi przy odchudzaniu (obojetnie czy to bedzie odchudzanie ćwiczeniami czy dietą). A co do zmniejszenia się biustu - biust to tłuszcz, jeżeli tracisz tkankę tłuszczową to z całego ciała. nie da się z jednej części ciała albo jednej oszczędzić. Zmaleją. ale niekoniecznie od razu, mi biust zaczął maleć po kilku miesiącach dopiero. ale pocieszę Cię że to nie będzie źle wyglądało bo biust maleje proporcjonalnie do sylwetki, czyli będziesz wyglądała jako "całość" podobnie z tym że wszędzie będziesz drobniejsza. pamiętaj o wymiany biustonoszy! biust powinien opierać się na taśmie obejmującej plecy -ona powinna być ciasna - absolutnie nie na ramiączkach. (odpinając je biust powinien byc w tym samym miejscu a nie opadać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. gdzie staniki kupujesz? na targu chyba albo dostałaś w spadku po prababci. poza tym tak czy siak masz bardzo duży biust, jakbym miała taki, to bym marzyła o zmniejszeniu, a ty się martwisz, że trochę poleci jak schudniesz kilka kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest reguła że spada z biustu. Mi nie spada jak chudnę, chociaż ja mam miseczkę B to może za bardzo chudnąć. ale moja siostra ma biust D i też nie raz schudła a biust jej nie spadł. Może to kwestia genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak czy siak masz bardzo duży biust, jakbym miała taki, to bym marzyła o zmniejszeniu," A skąd wiesz, jaki ona ma biust skoro nigdzie nie podała wymiarów a staniki ma ewidentnie źle dobrany? Zresztą nawet jakby był dobrze dobrany to 95D oznacza MALUTKI biust na duuuuuużej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95 D Toć ty gruba krowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:30 babka podała wzrost i wagę- nie jest gruba, normalna przeciętna figura, parę kg za dużo. jeżeli babka przy takich parametrach ma co wsadzić w stanik 95D, to muszą być jakieś monstrualne balony. moja sister przy praktycznie identycznym wzroście i wadze nosiła 75E i jej bufory budziły sensację na ulicy, to jak ta pani wygląda? toż to jest jakieś 75J pewnie. ja bym się wstydziła wyjść z domu, a ona się martwi, że jej się zmniejszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom to się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moja sister przy praktycznie identycznym wzroście i wadze nosiła 75E " Tak wygląda 75E: balkonetka.pl/katalog/size/75E Gdzie jest ta sensacja, skoro to biust po prostu mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ja waze 62/172, dobrze i chudo sie czuje jak waze 60, a ta laska, co jest nizsza zaledwie 4 cm wazy 58 i chce jeszcze schudnac 6kg? + duzy biust do tego. w ktoryms pktcie musi byc sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:04 rozwalają mnie laski wklejające zdjęcia wielkich dojnych cyców i piszące, że są małe:D zastanawiam się wtedy jak biust ma autorka takiego komentarza.. pewnie więcej cm w obwodzie klaty jak wzrostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie rozwalają tacy ślepi idi0ci; idź sprawdź czy cię za drzwiami nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba pani ma problemy ze wzrokiem skoro patrzy na foty biustów 75E i widzi malutkie piersi:D albo to jakieś zaburzenie psychiczne.. to od jakiego rozmiaru zaczynają się duże piersi? pewnie dopiero jak posiadaczka musi je na taczkach wozić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ty mi właśnie powiedz od jakiego, skoro po E jest jeszcze kilkanaście miseczek (F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R...) i tyleż wielkości biustu; ( i naprawdę myślę, że masz jakieś zaburzenia postrzegania albo problemy ze wzrokiem, jeśli na zalinkowanych zdjęciach 75E widzisz duze biusty... i jak one są duże to jak nazwiesz np. te: www.balkonetka.pl/katalog/size/34H/ * a może tobie trzeba te cycki ubrane zobaczyć? no to proszę bardzo: www.stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html od DD w górę i wszystko giganty, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie nazwę kalectwem i współczuję właścicielkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuj sobie, bo prawdziwe kalectwo to taka głupota, jaką prezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie, a gdzie kupic porzadny stanik? Bo jak wylicze sobie rozmiar, to w sklepie dadza mi np. ze trzy staniki w tym rozmiarze, z czego 2 za male a 1 za duzy. Jakiej firmy najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obleśne są takie wielkie cyce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się tak ekscytujesz ? po prostu nie podobają mi się duże piersi, ty masz inny gust i tyle. ja uważam swój biust za odrobinę zbyt duży do mojej sylwetki, ty byś pewnie stwierdziła, że mam dwa pryszcze, sądząc po twoich poglądach i dobrze. każdy ma inne ideały estetyczne i nie ma co przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sluchajcie, a gdzie kupic porzadny stanik? Bo jak wylicze sobie rozmiar, to w sklepie dadza mi np. ze trzy staniki w tym rozmiarze, z czego 2 za male a 1 za duzy. Jakiej firmy najlepiej?" ________ W dobrym sklepie, z brafittingiem i pełną rozmiarówką, tu masz adresy takich z całej Polski: www.stanikowamapa.prv.pl/ * A co do rozmiaru to on zależy od firmy i modelu, dlatego żadna kobieta potrafiąca dobierać biustonosze nie nosi tylko jednego rozmiaru a 3 i więcej różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, dobre firmy to np. Ewa Michalak, Comexim, Kris Line, Dalia, Freya, Panache, Masquerade, Curvy Kate, Charnos, Audelle, Gossard, Fantasie, Fauve, Change, Onlyher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo (kwiat] Juz znalazlam sklep w moim miescie :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej spamerskiej stronie nie ma ANI JEDNEJ MARKI robiącej dobre staniki sportowe!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam ten problem :\ nie dość, że figura gruszki.. małe cycki duża dupa :\ to jak chudnę to tylko góra :( masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×