Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy chodzicie do kosmetyczki

Polecane posty

Gość gość

jakie zabiegi wykoujecie i jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nigdy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woskowanie wąsika, regulacja i henna brwi, czasem paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie nie, teraz kształcę się w kierunku kosmetologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze co 3 msce na oczyszczanie twarzy, regularnie chodze na depilacje bikini i manicure hybrydowy, a meza prowadzam na pedicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling kawitacyjny raz na 2-3 miesiące. Oprócz tego na henne brwi i rzes jak juz wypłowieją :) i wtedy robie depilacje wasika woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam na to kasy i nie podobałoby mi się, że obcy człowiek mnie dotyka. Mam koleżankę po kosmetologii, to czasem mnie namówi na jakieś eksperymenty w ramach ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze regularnie co 2 tyg. Robie manicure, brwi i co 2 wizyte pedicure. I tak od 5 lat. Co jakis czas na wiosne i jesien robie zabiegi na twarz glownie oczyszczajace i regenerujace. Od wiosny do w zasadzie wrzesnia raz na 5-6 tyg (ale to roznie) wosk nog i bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę raz w miesiącu czasami niestety rzadziej. Najczęściej bywam tu: http://www.studioessenza.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń do jakość ich usług. Wszystko jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzicie i się dobrze bawicie :) Bo piękna mama, to szczęśliwa mama, więc dziecko też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, algi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na zabiegi nawilżające, oczyszczające, czasem coś z kwasami albo mikrodermabrazję korundową. Przynajmniej raz w miesiącu odwiedzam moją panią kosmetolog :) przy okazji dowiem się o nowinkach kosmetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA uwielbiam swoja kosmetyczke http://beauty-center.pl/ i naprawde jesli tylko szukacie dobrego miejsca w Szczecinie w którym chcecie zadbać o swoja urode to własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Skowrońska
beauty center salon ma dużo kosmetyczek i naprawdę maja wiedzę, moja ulubiona to Pani Magda i Sylwia, byłam u innych i też zabieg był bardzo dokładny - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio są kobiety, które nie chodzą do kosmetyczki??? Ja - z tych inwazyjnych: raz w roku silny złuszczający peeling typu Schrammek. Raz w miesiącu: mezoterapia igłowa: koktajle wit; Tylko raz wstrzyknęłam botoks w lwia zmarszczke. Normalnie, co 2, 3 tygodnie: paznokcie : żel lub hybryda, stopy robię na lato tylko, depilacja woskiem nóg - nie regularnie, henna rzęs i brwi z regulacją. Teraz jestem w ciąży i została mi depilacja, henna i manicure zwyczajny (do porodu nie można mieć czegoś na paznokciach). Czekam najbardziej na mezoterapie igłowa, rewelacja zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja chodzę bo jednak dbanie własnymi siłami w pewnym wieku już nie wystarcza ;-). Nie jakoś często bo z kolei aż takiej potrzeby nie mam ale np. raz na jakiś czas na mikrodermabrazję czy masaż twarzy. Najważniejszy to żeby ta kosmetyczka była sprawdzona bo inaczej może zrobić gorzej niż lepiej. Jak ktoś jest też ze Szczecina to od siebie mogę polecić Image www.imageszczecin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Chodzę do La Guel na oczyszczanie i nawilżanie wtedy, kiedy uważam, że jest mi to potrzebne. Plusem tych zabiegów jest to, że efekt się długo utrzymuje i skóra się szybciej regeneruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×