Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalnie szok

szok jak ona schudła

Polecane posty

Gość normalnie szok

Drogie kafeteranki :-) wiem że te forum jest już zapchane pytaniami o odchudzanie o tabletki itp ale wczoraj mnie krew zalała jak spotkałam moją znajomą kurna jak ona schudła i to w okresie ok 2 - 3 miesięcy ja pierdziele pytam jej się jak to zrobiła a ona do mnie że pije sok pomidorowy i nieje kolacji normalnie kit mi wmawia ja od pół roku jestem na diecie biegam ćwiczę i kuźwa 4 kg mniej a ona mi powie że na soczku schudła z jakieś 10 kg ona niebiega pracuje w cukierni i wpgerdala słodkie i zaraz do wc leci wiem to bo ona pracuje z moją siostrą ale nikomu niechce zdradzić dzięki czemu tak chudnie ona napewno jakieś tabletki wpieprza albo ocet pije !!!!!!!! No sie załamalam a ja tyle kasy na diete wydaje i biegam itp a ona że niby od soczku pomidorowego tak zjechała te kity to nie mi ona napewno coś źre tylko co ????? Jak myślicie co to może być ?????? Pozdrawiam ale się rozpisałam mam nadzieje że bez byków papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lida albo mezitang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczek z bita śmietana
Albo alli, moja znajoma tak miała, nie mogła zatrzymać rozwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może pije ocet albo je tabletki z amfetaminą tyle schudła bez diety ćwiczeń to takie podejrzane ale tobie niech nieprzyjdą do głowy jej sposoby ty przynajmniej zdrowo chudniesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie szok
Też słyszałam o tym mezitangu i lidia ale to są chyba drogie tabletki a ona jest strasznym sknerą !!!!! Niewiem jak i czym to zrobiła ale efekt jest i to ogromny jak tak na nią patrzałam to normalnie też tak bym chciała już nawet się zastanawiam nad braniem jakiś tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez wiadomo ze to sie czasami no bez problemu uklada jak sie wie jak :) www.youtube.com/watch?v=hvS7LBZNLNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie szok
Też słyszałam o tym mezitangu i lidia ale to są chyba drogie tabletki a ona jest strasznym sknerą !!!!! Niewiem jak i czym to zrobiła ale efekt jest i to ogromny jak tak na nią patrzałam to normalnie też tak bym chciała już nawet się zastanawiam nad braniem jakiś tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze imponujący wynik ty jej się wypytaj jak to zrobiła i daj nam znać od czego tak schudła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć jeśli ona jest sknerą to mezitang odpada bo jest drogi ale ocet jabłkowy jest tani to może to jest tajemnica jej sukcesu ja kiedyś piłam ocet jabłkowy i efekty były szybkie i zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka a może robi sobie codziennie rano lewatywe ??? I potem po zjedzeniu czegokolwiek to odrazu ma rozwolnienie i musi do wc , niewiem tak mi się wydaje że to dzięki lewatywie ale ocet też jest prawdopodobny pozdrawiam aha daj znać jak się dowiesz od czego tak schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ona napewno się czymś wspomaga ale to napewno jest coś niezdrowego niemądrego ale wierzę ci że jak ją zobaczyłaś to cię szlak trafił z tej niemocy że ty dieta i ćwiczenia i dupa zimna efekt marny a ona na niby soczku taki efekt ale to napewno zdrowe niejest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego, że tak szybko schudła jak potem będzie gigantyczne jo-jo co dla Ciebie ważniejsze ? zdrowie czy figura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na diecie mniej żryj, ćwiczenia to sobie rób dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolino oczywiście że jeśli chodzi o mnie to dla mnie zdrowie jest najważniejsze ale mi chodzi o to że ja się pilnuje stosuje dietę biegam ćwiczę odmawiam sobie wiele żeczy i wydaje kase na zdrowe jedzenie oraz dietetyka a efekt mierny a ona rachu ciachu i dycha mniej mimo że ja rozumiem że zdrowo schudnąć to znaczy trwale i bez jojo to jest mi przykro że ja tak się męcze a ona bez problemu tak gubi kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmoczkaAlina
Trzy miesiące to nie długa a mi w tym czasie udało się schudnąc aż 14 kg.Oprócz diety i aerobiku wspomagałam się suplementem Foreverslim.Tabletki są bezpieczne dla zdrowia nie zawierają żadnych nielegalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki nigdy nie są zdrowe dla zdrowia. Wmawiaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola23
Dlaczego suplementy nie miały by pomóc.Większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego że same tabletki nie odchudzą.Trzeba zmienić dietę więcej się ruszać a suplementy brać jako wspomaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej można się wspomagać jakiś suplementem.Ale warunek jest jeden aby suplement był bezpieczny dla zdrowia.Taki suplementem jest Foreverslim bezpieczny ale skuteczny.Na prawdę warto bo dzięki niemu schudnąc można sporo mi pomógł zrzucić 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez znam znajomą ktora piła sok pomidorowy schudła tez sporo i to w krotkim czasie , mi tez zalezy na szybkiej utracie wagi , jestem na diecie kefirowej drugi dzien , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że naturalny sok pomidorowy wcale nie jest taki smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Jastrzębska

Mam teraz trochę większą świadomość i nie wierze w tabletki ani diety na picie czegoś. Moje podejście zmienił kanał z youtube Niebrzuszek, który znalazłam na facebooku. 

Testowałam różne diety, byłam na dietach owocowych, białkowych, eliminowałam cukier do zera. Chudłam, ale po jakimś czasie wracał kochany efekt jojo. Kanał Niebrzuszek rozjaśnił teraz bardziej co jeść. Polecam poszukać sobie, bo naprawdę ten chłopak zrobił kawał dobrej roboty. Wzięłam sobie rady do serca i jest lepiej. (szczególnie z moim zdrowiem psychicznym, z powodu nadwagi miałam wiele przykrych sytuacji w życiu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×