Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy chłopak

PYTANIE TYLKO DLA KOBIET

Polecane posty

Gość ciekawy chłopak

Mam takie pytanie : czy gdy zakładacie obcisłe spodnie robicie tak specjalnie że wam się odznacza c**eczka ? a jak nie to czy robicie tak źeby wam się odznaczała ? ja np.lubie nosić takie spodnie i ułożyć penísa tak żeby odznaczały się jądra i penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pisać śmiało, pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No c**eczka i d**eczka:) jak ubiore coś obcislego to moj maz to tylko cały czas za mną po domu lata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monied
ciekawy jak się zakłada coś obcisłego to zawsze się odznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esoteriker
Szkoda ze zadna nie pisze, bo mnie tez to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że jak zakładam spodnie obcisłe to mam seksowniejsza pupę, co oczywiście podnieca mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfii
mam foty D. Tuszka,podesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna głupota z tą "obcisłością", dlatego, że naczynia krwionośne w obrębie miednicy są uciskane i otępiają przepływ krwi, co jest dla zdrowia ogólnie a zwłaszcza genitalii szkodliwe. Podnieta wzrokowa, podnietą ale życie w zdrowiu chyba jest ważniejsze?. Notabene, utrudniony przepływ krwi sprzyja kumulacji w jądrach, jajnikach, macicy patologicznych komórek, które z biegiem czasu rakowacieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 9328
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×