Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sweet_secret

trio z ex (2k 1m)

Polecane posty

Gość sweet_secret

Witam. Czy zdecydowalibyście się na trójkąt z ex waszego chłopaka? Raz doszło u mnie do takiej sytuacji... nie było źle, po części mnie to podniecało... niewiele pamiętam, gdyż byłam wstawiona. Od ponad roku jestem z moim chłopakiem i raz nam się taka sytuacja zdarzyła. Uprawialiśmy seks w trójkę z jego byłą. Od czasu do czasu wspomina, że miałby ochotę na trójkąt, ja nie wiem co mu powiedzieć.. mam mieszane uczucia... z jednej strony mam ochotę na tego typu przygode, a z drugiej nie bardzo.. mam wrażenie, że po kolejnym razie bedzie następny i następny, a nasz związek się zmieni. Ufam mu, jednak jeśli chodzi o ten temat to głęboko w środku czuję niepewność.. Co radzicie? Zaryzykować i ponownie doprowadzić do trio czy konkretnie powiedzieć nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponuj mu trójkąt, ale 2m 1k - ty, twój facet i twój były. ciekawe co on na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach. Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach. Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bardzo podnecające gdy widzi twój kochany jak do pochwy wkłada członka obcy facet.Do tego gdy ciebie też pieści twój cię podczas seksu z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×