Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość IngaKars

Zabezpieczenie domu przed włamywaczami

Polecane posty

Gość gość
NIE ma czegoś takiego,co chroniłoby przed włamywaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_super_ktoś232
No tak naprawdę nie ma, czasami nie wystarczy ubezpieczenie, bo czasami ubezpieczyciel nie chce pokryć strat. Dodatkowo nawet najlepsze zabezpieczenia sie nie sprawdzają. Po prostu nigdy nie ma 99%, zawsze jest tak, że pozostaje margines.. Jednak jeśi chcesz sie zabezpieczyć to z poznania polecam firmę http://www.ladsystem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w solidny zamek do drzwi. W doborze i montażu pomoże Ci www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl, są solidni i rzetelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil211
Ja korzystam z kontroli dostępu od firmy Biosys. Jestem spokojny o mój dom, bo wiem, że jest odpowiednio zabezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić Pogotowie Zamkowe by zajęło się zamkiem w drzwiach Ja korzystam z ich uslug we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele ciekawych rozwiązań oferują biura ochrony, ja miałam styczność z http://gabor-security.pl/ bardzo ciekawą ofertę mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://inteligentny-budynek-blog.pl/?p=283 - czytałam tam o systemie symulowania obecności. Wydaje się być świetnym pomysłem. Wystarczy ustawić program systemu żeby włączał swiatla o zmroku, opuszczał i podnosił rolety, itd. Sama rozważam takie rozwiązanie, świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotras1990
Oczywiście, że nic nigdy nie zapewni nam bezpieczeństwa w 100%, ale można potencjalnym włamywaczom utrudnić zadanie ;) Chociażby poprzez posiadanie dużego psa czy właśnie zamontowanie monitoringu, my właśnie zastanawiamy się nad kupnem 3-4 kamer i rejestratora, zaciekawiła mnie jedna z ofert z http://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ip/rejestratory-ip.html później zatrudnimy ekipę i mam nadzieję, że za 2-3 tygodnie nasz dom będzie bezpieczniejszy. Teraz w okresie wakacji ryzyko włamań jest znacznie wyższe, nawet jak wyjeżdża się tylko na weekend. Będziemy mieć spokojniejsze głowy, jak zwiększy się ochrona domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina351
Mam system inteligentnego domu od majca technology i jestem naprawdę zadowolona. Czujniki ruchu ur******ające światło w ogrodzie i przed wejściem do tego kamerki przy kilku oknach i na wyjazdy włączamy też czujniki ruchu zamontowane właśnie na wypadek włamania. Gdyby coś się działo w domu dostajemy od razu wiadomość. Do tego jeszcze mamy symulacje obecności, że w pewnych godzinach podnoszą i opuszczają się rolety. Jak na razie nie było nawet próby włamania a wyjeżdżamy dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz123
Warto zastanowić się nad zamontowaniem systemu alarmowego w domu. Istnieje wiele rodzai, dzięki którym dom na pewno będzie bezpieczniejszy. Na początku najlepiej poczytać np. na stronie http://www.4alarm.pl jakie rodzaje zabezpieczeń istnieją, czym się różnią i wtedy dostosować najodpowiedniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam czujniki ruchu wokół domu i zapalają się od razu, gdy ktoś podchodzi. Do tego alarm. Ale to prawda, że nigdy nie masz stuprocentowej pewności, no chyba, że posadzisz na straży stróża przez 24 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki poleceniu znajomego wybrałem system alarmowy od www.interfach.com.pl i póki co jestem mile zaskoczony. Samo urządzenie jest skuteczne i bardzo łatwe w obsłudze co moim zdaniem jest jego niewątpliwym plusem. Licze na to, że nigdy nie będzie musiał reagować, ale póki co żadnych problemów także polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina72
Sprawdź kontrolę dostępu od firmy Biosys. Bardzo dobre zabezpieczenia, sama mam takie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy do końca się nie zabezpieczysz. Ale zawsze instalacja monitoringu pomaga. Widzisz czy ktoś od dłuższego czasu obserwuje twoją posesję, czy ktoś bada teren. Ja po tym jak zostałem okradziony zdecydowałem się na montaż takich urządzeń, skorzystałem z oferty http://instalaton.pl/pl/25-monitoring-ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Entra
Także uważam, że czujniki są warte uwagi. Chyba jedna z lepszych form zabezpieczenia domu. Akurat ja korzystam z lepszej, ze względu na monitoring, ale to już przez notoryczne włamania. Zdecydowałem się też na firmę ochroniarską, Konsalnet. Póki co, faktycznie się sprawują, zobaczymy jak długo będzie potrzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można polegać tylko i wyłącznie na ubezpieczeniu i nie zakładać żadnego alarmu. To tak jakby człowiek bezczynnie czekał aż go obrabują i wychodził z założenia że potem najwyżej się zwróci. Tylko jak włamywacz jeszcze pobije albo zamorduje to już nie będzie tak ‘wesoło’. My z mężem jak tylko kupiliśmy dom to jedną z pierwszych rzeczy było wybranie właśnie jak najlepszego alarmu. Grunt to żeby wynająć dobrą firmę która będzie potrafiła doradzić i taką instalację wykonać jak ktoś jest z Bydgoszczy to polecam Tv Color www.tvcolor.com.pl. Dobrze jest też mieć monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alarm to dobry pomysł, ale tak naprawdę podstawą są dobre mocne drzwi i porządne zamki. Zanim ktoś zareaguje na alarm (przyjedzie ochrona itd.) to złodzieje często zdąrzą coś ukraść. My mamy zamki od masterkey24 z patentową wkładką i bardzo sobie chwalimy, takie zamki są bardzo trudne do rozpracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz solidnych drzwi i okien można też zamontować system alarmu przeciw włamaniom. Bardzo dobrze się sprawdza i niewiele kosztuje. Ja mam taki od firmy www.ebx.pl i już kiedyś uchronił mój dom przed włamaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz dodatkowo w drzwiach zamontować zamki wpuszczane albo nawierzchniowe. Zawsze jest to jakaś dodatkowa forma zabezpieczenia. Ja takie zamki zamawiałem od firmy www.firmakowal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolowy
Konsalnet ma fajną apke mPanic, do tego monitoring budynków i jestes bezpieczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora_445
Słusznie robisz, że stosujesz solidne zabezpieczenia. Ja mam u siebie dwa rodzaje od dobre-zamki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_akrt
Z okolic torunia mogę polecić firmę makrosat http://www.makrosat.com.pl/ robotę robią kompleksowo. Instalacja wykonana w domu, dobrze ukryta i niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin992
Zdecydowanie system kontroli dostępu od Biosys. Od kilku lat go używam i nigdy nie przydarzyło mi się nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym rozwiązaniem są też czujki. Posiadam takie od firmy www.ebx.pl i już raz uchroniły mnie przed włamywaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manielka
Wiesz co u nas jest podobnie i oprócz alarmu mamy takie roley zewnętrzne http://www.rolety-akant.pl/Rolety_zewnetrzne,35.html. Póki co żadnemu złodziejowi nie udało się ich rozpracować, a poza tym zimą jest w domu cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko43
Monitoring w takim przypadku jest podstawą. Ja mam kamerę KZ2 klasyczną od JBP HD Camera z detekcją ruchu i wbudowanym alarmem. Sprawdza się super w każdych warunkach, nawet całkowitej ciemności dzięki diodom podczerwieni sięgających do 20m. Deszcz czy śnieg również im nie zagrożą bo mają ochronę na poziomie IP 66. Na prawdę fajna opcja w niskiej cenie dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×