Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaaaSlask

Przedszkole ? Jak sprawdzają pracę rodziców

Polecane posty

Gość gość
no to pisz odrazu ze chodzi Ci o sląsk a nie pytasz ogolnie to takie sa rozne odpowiedzi. U jednych trzeba pieczątke, u innych rmua albo zaswidczenie u innych nic nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym zadzwon do przedszkola i sie zapytaj bedziesz wiedziala na 100%, bo tu znajdziesz rozne odpowiedzi w zaleznosci od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
to ja składałam rok temu w Katowicach wnioski i nikt nie pytał o żadne pieczątki, w tym roku wcale nei ma rekrutacji dla tych co już chodzą wiec tylko podpisałam deklarację ze nadal będzie dziecko chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaaaSlask
ja zadalam pytanie czy sprawdzaja to ze rodzice pracuja czy tez nie a nie pytalam o pieczatki bo mam mozliwosc miec podbite ze pracuje tylko nie chce klamaci boje sie konsekwecji dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak sprawdzaja to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba zadnych pieczątek w tym roku tylko nam powiedziano że Urzad miasta może sprawdzac czy za danego rodzica są składki odprowadzane ale to też tylko ze słyszenia wiem więc nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku składałam dokumenty do przedszkola w Warszawie i dawałam zaświadczenie z pracy o zatrudnieniu a mąż dał jakiś wydruk z komputera że ma własną działalność gospodarczą, oprócz tego na miejscu podpisywaliśmy oświadczenie, że jesteśmy zatrudnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze poszukaj po prostu tanszego przedszkola niepublicznego? Moze wielka przygoda http://www.wielkaprzygoda.com/ bedzie ci odpowiadala. Czasem nie ma innego wyjscia i trzeba poslac dziecko do prywatnego, a potem bedzie probowala z panstwowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrego i tanie przedszkola w Warszawie popytaj się ludzi o misiową chatę, fajna placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym przedszkolu trzeba było zaświadczenia z obu prac wraz z informacją, że się jest zatrudnionym w pełnym wymiarze godzin. ALE! przedszkolanka powiedziała, że skoro nie mamy ślubu to powinnam składać wniosek jako samotna matka, wtedy dziecko będzie miało większe szanse. Skoro tak powiedziała, to pewnie wie, ze nie sprawdzają tego wcale. Ba, w związku z faktem, ze mamy ten sam adres zamieszkania to nawet chyba nie weryfikują - bo tutaj do wykrycia kłamstwa wystarczyłaby weryfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej zapisać dziecko do niepublicznego przedszkola, tam zwykle lepiej dbają o dzieci, ja bezproblemowo zapisałam córkę do http://www.teczowakraina.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaHejbal
Tak to prawda, w prywatnych i to tych gdzie opinie są pozytywne bardziej dba się o dzieci, więcej się nauczą to nie przechowalnia jak w państwowych. My mieszkamy w Sosnowcu i tutaj prowadzamy nasza córę http://akademiapanakleksa-przedszkole.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja swoje dziecko zapisałam do prywatnego przedszkola www.familia.edu.pl w Katowicach by miało pewne miejsce i najlepszą opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowalam a nie pracuje. dalam zaswiadcenie z zakladu pracy. moglas sie zatrudnic na ten kwiecien tylko i juz bys miala w kwietniu(jak sie staralam to kwiecien) zatrudnienie i papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od tego czy przedszkole jest publiczne czy prywatne. Nasze jest prywatne - Akademia Rozwoju Malucha- i nikt nas o to nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do https://www.promyk.szczecin.pl/ i my deklarowalismy gdzie pracujemy. To pewnie tez w duzej mierze o bezpieczenstwo maluchow chodzi, gdyby cos sie stlao, a nie mozna bylo rodzica zlapac pod telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×