Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość mama po raz kolejny
Dziękuję bardzo partner z pracy przyjedzie to go uracze pudeleczkiem z małymi bucikami i testem. Po swietach ginekolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
ojej jak milutko;) fantastyczna niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespodzianka będzie srednia bo oboje się tego spodziewaliśmy to będzie potwierdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po raz kolejny
Wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsce zamieszkania - wielka brytania hempshire. jakie to zalosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej u mnie nadal nie ma@ jutro chyba pojde na badanie z krwi beta hcg bo juz z myslami nie moge wyrobic. Kurcze jaky nie moglo byc ksiazkowo dwie kreseczki i spokojne czekanie na wizyte u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu to jest ostatni mój post na który odpisuje tobie ponieważ twoja głupota jest dla mnie męcząca!!!! stopke miałam jaką chciałam... miałam tam ustawiony termin porodu ponieważ od momentu kiedy poroniłam nie udzielałam się na forum bo nie czułam takiej potrzeby... każdy ma inne podejście do sprawy poronienia i aniołków które odeszły... dla mnie to zawsze będzie moje dzieciątko nienarodzone i zawsze będę je wspominać a dla Ciebie mógł być to tylko zwykły nierozwinięty płód, nie interesuje mnie twoje zdanie i twoje podejście.. poza tym gratuluje ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dziewczyny dopisujcie sie do tabelki gdybym znala wasze daty i dane to bym was wpisala ale nie znam wiec sie wpisujcie same :) bo cos slabo nam idzie narazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____OM 16.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) jak się czujecie? Jakieś objawy ? U mnie podobnie jak przy pierwszej ciąży tylko piersi bolą oby o tym razem tak do końca było :) miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____OM 16.03.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____OM 20.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) może powiecie że jestem nienormalna, ale wykonałam dzisiaj trzeci test, trzeci dzień z rzędu.... u mnie kreska pojawia się bardzo późno, tzn po okolo 3 do 5 minut (później już nie odczytuje wyniku) i jest blada.... martwie się... wiem, że to może nic złego nie oznaczać, ale się martwie.... mam dzisiaj wolne i poleciałabym do bete z krwi tylko nie bardzo wiem w jakich godzinach przyjmują u nas w przychodni do laboratorium, a chciałabym mieć wynik dzisiaj... poszłabym do prywatnej(tam pobierają do 9.00) ale wynik dopiero jutro po 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
ja się jeszcze nie dopisuje. to chyba logiczne bo jeszcze nie zrobiłam testu. zrobię go do soboty na pewno i dam znać jaki wynik. mam nadzieję, że wpisanie się do tabelki wtedy będzie już miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka89- pewnie gdzieś juz pisałaś, ale musiałam to przeoczyć jak czytałam wszystkie posty:) na kiedy miałaś termin miesiączki? spóźnia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
mamusia, jeśli czujesz potrzebę to idź, ale moim zdaniem zupełnie nie masz się czym przejmować. nie wiem który to tydzień, ale widzę, że OM była u ciebie 20.03 więc nawet jeśli wcześnie miałaś owulację to to i tak jest bardzo wczesna ciąża i to normalne, że kreska jest blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
ja mam nieregularne więc konkretnego terminu nie powiem, ale w zeszłym tygodniu powinnam dostać a nie dostałam do dzisiaj. więc powiedziałabym, że spóźnia się ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka- wiem, zdaje sobie z tego sprawę, trzy testy pokazały mi ciąże... jednakże boje się... do lekarza dopiero po świętach, nie chce żyć z tą świadomością, że w końcu się udało, jestem w ciąży, a później okazałoby się to pomyłką... jakoś ciężko mi samej sobie powiedzieć, że jestem w ciąży!!!! żę nareszicie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka- mi w zeszłym cyklu spóźniła się trzy dni i jak już poleciałam do apteki po test, usiadłam wieczorem na kibelku go zrobić to zobaczyłam, że okres jednak zawitał.. ale mam nadzieje, że w twoim przypadku się udało i że niedługo będziemy chwalić się swoimi brzuszkami razem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
rozumiem Cię. miałam tak samo w pierwszej ciąży. trzy testy, beta, wizyta u lekarza, a i tak powoli zaczynałam wierzyć w to co się działo jak zobaczyłam usg dopiero. moim zdaniem jednak szkoda twojego czasu i pieniędzy na latanie do laboratorium. dla mnie sprawa jest jasna. jesteś w ciąży. lepiej w tym czasie sobie odpocznij, poleż, zjedz coś bo pewnie niedługo odbierze Ci apetyt... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje :) chyba powinnam odetchnąć i uwierzyć w to :) w pierwszej ciąży jak zobaczyłam dwie kreski to od razu wiedziałam, czułam, teraz po prostu przez złe doświadczenia jestem ostrożniejsza.. a z tym apetytem tez masz racje :) pamiętam jak w pierwszej ciąży zmuszałam się do jedzenia a i tak schudłam... żadnych zachcianek, mogłam nie jeść nic, a wszyscy we mnie wciskali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
mam synka, ma rok i osiem miesięcy i ciągnie mnie teraz właśnie do zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, dziewczyny! Jesteście takie mlode! Podziwiam Was a jednoczesnie powiem otwarcie, ze nie do końca rozumiem to, ze juz pragniecie dzieci. 21-22 lata to byl dla mnie osobiscie najlepszy wiek na podroze, poznawanie swiata, czas na szaleństwo i przyjaciol, na kosztowanie życia bez zobowiązań, studia, pierwsze doświadczenia zawodowe, itp.Ciaza i dzieci to byl temat który w ogóle nie istnial w mojej głowie... Nie będzie Wam brakowalo tego wszystkiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanea- może ja się wypowiem w swoim imieniu:) hmmm... wątpię żeby mi tego brakowało, poza tym uważam, że dziecko nic nie przekreśla, jeżeli tylko się chce i nie zamknie się w czterech ścianach, nie zamieni w chodzącą w rozciągniętych dresach matkę polkę to zawsze znajdzie się czas na spotkanie ze znajomymi, wyjazdy... Jeżeli chodzi o mnie to nie uważam, żebym coś straciła, czegoś nie posmakowała :) 23 sierpnia wychodzę za mąż, póki co jestem szczęśliwą narzeczoną :) studiuje zaocznie, zaraz po liceum zrobiłam kursy kosmetyczne i prowadzę swój zakład stylizacji paznokci :) nie tak dawno również nie myślałam o dziecku, do czasu aż zaszłam w ciąże, poczułam się mamą chociaż przez chwile i wtedy właśnie zapragnęłam nią być.. może po prostu włączył mi się mój instynkt macierzyński który chce zaspokoić, ale wiem, że razem z moim narzeczonym pragniemy małego bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
No niestety dziewczyny nie dolacze do grudniowek. Zaczęłam plamic. Jednak niezawsze blada kreska oznacza ciąże! Będę zaglądać powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Widzę że tabela już weszła w życie. Fajnie, bo dowiedziałam, że nie tylko ja jestem taka młoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×