Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

anusia- a ile testów wykonałaś ? tylko jeden i pokazał bladą drugą kreskę ? hmmm... to dziwne bo wychodziło by na to że jednak masz w sobie hormon hcg skoro sie pokazała.... a jestes pewna ze to palmienie na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Aniusia31, a plamienie nie zawsze oznacza początek okresu więc może jednak .. ? ;> chociaż u mnie niestety tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
właśnie, być może to plamienie to nie jest początek @. ja tam wierzę testom. szczególnie gdy wynik jest pozytywny to jakoś ta skuteczność ponad 99 procent mnie przekonuje. może dojść też do bardzo wczesnego poronienia. dlatego ja mając to wewnętrzne przekonanie o ciąży sądzę, że gdybym teraz dostała @ to uznałabym to za wczesne poronienie mimo, że testu nie robiłam jeszcze. mam nadzieję, że u Ciebie plamienie ustanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamusia, to co piszesz do mnie przemawia, ale dziecko jednak sporo w życiu zmienia. My pozostalismy jednak dosc aktywni, ale tej stuprocentowej spontanicznej wolności już się nie odzyska :) Niemniej jednak to jest kwestia pewnej dojrzałości, którą kobiety osiągają w różnym wieku, jedne wcześniej, drugie później a inne wrecz wcale ;) Mocno trzymam wobec tego kciuki, zeby Twoje marzenie spełniło się i było zdrowe i śliczne! Aniusia, plamienie we wczesnej ciąży jest przez wielu lekarzy uznawane za swego rodzaju normę więc jeśli to faktycznie plamienie, a nie typowy okres, to lepiej przejdz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wierzę testom i rzadko sie zdarza zeby pomylka była w tę stronę, że test pokaże ciążę, której nie ma, prędzej nie pokaże tej, która jest... A nasycenie kolory kreski w ogóle nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanea- dziekuje Ci bardzo i również życze Ci cudownego, zdrowego i ślicznego maleństwa:) z tego co doczytałam na forum to masz juz jedno dziecko więc bedzie jeszcze większa radość w domu:) Aniusia- ja na twoim miejscu potraktowałabym to poważnie i poszła do lekarza ginekologa prywatnie nawet dzisiaj... u mnie w mieście każdy ginekolog przyjmujący prywatnie przyjmuje nawet w ten sam dzień rejestracji, zawsze robi usg... ja w poprzedniej ciąży juz w 5tygodniu miałam wykonane usg (a czesto spotykam się z tym, że lekarze wtedy nie wykonują ponieważ jest za wcześnie) być może jesteś w ciąży a to plamienie jest zupełnie normalne, albo może zagrażające ciąży... uważam, że nic nie zaszkodzi tego sprawdzić a przy okazji cię dokładnie przebada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Może zrobiłam testy za wczesnie ,ciąża była i należała do tych 50 % samoistnych poronienie albo to jeszcze nieregularne cykle po lyzeczkowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniusia to była ciąża biochemiczna. Doszło do zapłodnienia, ale zagnieżdżenie się nie udało. Być może ze względu na niski poziom progesteronu. Zrób koniecznie betę i leć do lekarza, może nic straconego i dostaniesz dużą dawkę luteiny. Dziewczyny jak staracie się zajsc w ciażę to dbajcie o siebie. Jeżeli nie krwawicie jeszcze jak przy normalnej @ to chyba lepiej zrobić cokolwiek by do tego nie dopuścić, prawda? Betę będziesz miała jeszcze dziś. Jeśli wyjdzie pozytywna to szybko do gina. Kiedy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tym debilnym gosciem się tak nie przejmujcie, ta kretynka śledzi wątki na bieżąco, wpisy wszystkich po kolei i swoje wywody prowadzi, do każdej z dziewczyn sobie coś wymyśli, także bądźcie czujne bo być moze i Wam się trafi, że będziecie po kolei pod jej obstrzałem. To jakiś ewidentny niedorozwój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dziewczyny czemu sie nie dopisujecie do tabelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się czujecie grudniówki? :) przygotowania do świąt pełną parą? :) aniusia31, a Ty kochana opowiadaj? czy Twoje plamienie ustało czy się rozkręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
ja dzisiaj wysprzatalam caly dom, usmazylam juz wszystkie miesa na swieta i upieklam spod biszkoptowy na placek z galaretka, jutro pomyje tlyko podlogi i umyje lazienke i bede piekla orzechowca i robila bigos :) rece pelne roboty ale jakos energia mnie rozpiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika, i skąd Ty bierzesz tą energie? hahah :) ja dzisiaj miałam wolne to leżałam w łózku do 14, później wstałam i akcja kurze, odkurzacz, mycie podłóg... jeszcze okna zostały, ale to na jutro:) w sumie świąt nie robimy u nas w domku, ale już się przyjęło, że zawsze przed świętami generalne porządki:) a powiedz mi jeszcze kochana, byłaś już u lekarza? :) ja chyba dopiero po świętach pójdę, mogłabym iść jutro, ale chyba jeszcze za wcześnie... w poprzedniej ciąży poszłam trzy dni po spóźniającej się miesiączce i tylko jajo płodowe było widoczne na usg, dopiero w 7tygodniu był zarodek i pięknie bijące serduszko:) a wiec poczekam :) a Ty jeżeli byłaś to opowiadaj co Ci powiedział lekarz:) masz juz jakieś dolegliwości ciążowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
Ja rowniez weronika chyle czola:-) moja piersza energia minela, teraz wszedzie zasypiam , nie panuje nad tym...do swiatecznych przygotowan nawet nie wiem jak sie zabrac, co do mnie nie podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
U mnie niestety leci tak jak już dawno nie leciało. Totalna masakra. No nic za miesiąc może znowu spróbuje. Chociaz moj Mąż to grunwaldzka nie dorósł do drugiego dziecka, ale będzie co ma być. Podziwiam dziewczyny z tymi przygotowaniami do świat. Ja jeszcze.sprzatam ale już padam bo brzuch mnie strasznie boli. A wy kobitki w ciąży nie przemeczajcie się.i odpoczywaj.niech Mężowie sprzątają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) jak samopoczucie? U mnie średnio wczoraj trochę zalatana byłam. U mnie swieta to sobota i niedziela u moich rodziców a poniedziałek u partnera rodziców więc ja nic nie szykuję bo potem we wtorek wyjezdzamy do Niemiec gdzie na stałe mieszkamy. Co do młodego macierzyństwa.miałam 20lat jak urodził się Wiktor owszem nie był on na ten czas planowany ale zawsze chciałam mieć dzieci i nie sprawiało mi problemu że w tym wieku. Nadal jestem aktywna nadal się uczę i odkrywam w życiu coś innego niż moje rowiesniczki zmieniające partnerów non stop i pijace na umor niestety. Moje drogie życzę milego dnia piszcie co u Was jak objawy u mnie od wczoraj wieczorem mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
hej, ja tez mieszkam w Niemczech i niestety na swieta zostaje tutaj. U mnie od kilku dni zaczely sie mdlości i to nie tylko poranne. Ogolnie wczoraj czulam sie fatalnie. Mialam okropny bol glowy, z ktorym nie moglam sobie poradzic. Musialam wziąć pol tabletki codiparu bo myslalam, ze zwariuje z bolu. Z tego co wiem to pracetamol mozna brac w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia- bardzo współczuje, ale mam nadzieje ze nas nie opuścisz i za miesiąc będziesz się chwalić pozytywnym teścikiem:)) mama_po_raz_kolejny- dokładnie myślę tak jak Ty jeżeli chodzi o koleżanki które piją na umór i zmieniają facetów jak rękawiczki, to przykre, ale każdy wybiera taką drogę jaka mu pasuje:)) a święta? ja również spędzam u rodziny, najpierw u moich rodziców, później idziemy do rodziny mojej drugiej gorszej połówki :)) andzia- ja kiedyś słyszałam, że apap też jest dozwolony, ale nie dam sobie ręki uciąć... ja mam migrenowe bóle głowy i zawsze tylko ketonal mi pomaga, nie wiem jak teraz będę sobie radzić, nawet nie chce o tym myśleć, bo migrena to straszny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wam jeszcze powiedzieć, że chyba jestem nienormalna, bo zrobiłam dzisiaj kolejny test, ale chyba tylko po to, żeby je wykorzystać bo miałam aż cztery hahahah i wszystkie pozytywne:) jestem walnięta, nie wiem po co mi aż tyle ich było potrzebne:) jeżeli chodzi o objawy to raczej żadnych nie mam, dzisiaj rano troche mnie zakręciło w zołądku, ale nie było to uciążliwe:) a Wy jak się czujecie przyszłe mamusie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
no i mam dwie krechy. w maju do ginekologa trzeba się wybrać. jestem przeszczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
mamusia, mnie tez czesto boli glowa, zwłaszcza nasilalo sie to przed miesiaczka. Tak jak ty to czasem tylko ketonal pomagal. Myslalam ze teraz kiedy jestem w ciazy to sie zmieni. Wczorajszy bol glowy spowodowany byl przeforsowaniem w pracy. Juz sobie obiecalam, że bede sie bardziej oszczędzać. Dziewczyny, a jak radzicie sobie z mdłościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniusia, pewnie ciaza biochemiczna i tyle w temacie. druga kreska byla, bo doszlo do zaplodnienia, a teraz po prostu ronisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy1986
Magdalenka89 - gratulacje! Jeśli chodzi o mdłości to nie mam żadnych, ale bardzo mały apetyt, co jest do mnie niepodobne :-) Ale ponoć imbir jest dobry na mdłości oraz jedziecie często niewielkich, zimnych przekąsek. Krakersy i te sprawy. Bo gorące Dania maja zapachy into od tego sie robi niedobrze. Tak piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
magdalenka89- GRATULACJE!!! ja również mdłości jako takich nie mam od czasu do czasu jest mi ciężko na żołądku.....ciężko mi ugotować obiad dla męża bo wszystko mi śmierdzi....mam bardzo mały apetyt, jadam tylko sery i serki bo wędliny to produkt na który nie mogę patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu są zasady uznawania treści za spam? Ani nie mam linków ani nic a Jade mi posta o jedzeniu nie pozwala wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
wlasnie czesto tutaj wyskakuje ze tresc to spam bez zadnego powodu nie wiem od czego to zalezy ale jest wkurzajace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____OM 16.03.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____OM 20.03.2014 dziewczyny dopisujcie sie do tableki bo cos malo nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mało nas ma ochotę rodzić zimą :P moje mdłości jak ręką odjął po barszczyku czerwonym domowej roboty :D Któraś pisała że śpi na stojąco, wita w grupie ;D dzis padam na twarz dobrze ze synek w miare wczesniej zasypia to mogę odpocząć chwilę zrelaksować sie w kapieli :) Dobrej nocki Wa zycze dziewczyny ! Jutro jajeczka święcimy kochane, mężów i partnerów nie zapomnijcie do kościoła zabrać niech i im ksiądz poświęci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkobezcukru
zapraszam do lektury mojego bloga -zdrowa dieta w ciąży (zwlaszcza przy cukrzycy ciążowej) slodko-bezcukru.blog.pl/2014/04/19/przykladowy-jadlospis-w-cukrzycy-ciazowej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×