Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____OM 16.03.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____OM 20.03.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dzien dobry dziewczynki :* juz po swieceniu? ja wlansie wrocilam jestem padnieta od rana stalam w kuchni pieklam gotowalam... teraz troche relaksu i niech maz reszte zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie:-) chciałam wam wszystkim z osobna życzyć wesołych świat:-* mam nadzieję że po świętach masz temat się trochę rozkręci bo póki co to malutko nas tutaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dziewczyny dolaczajcie sie niech nasz topik rosnie w sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
Witam serdecznie, pisałam trochę na początku i dawno tu nie zaglądałam. Dziś zaczynam 8tc. w środę idę do ginekologa :) z objawów to tylko piersi sporo mi urosły i są tkliwe. czasem jest mi niedobrze, tak jak np. dzisiaj. No masakra jest! Najchętniej to bym poszła spać. Od kawy mnie odrzuciło i ciągle mnie mdli a muszę jeszcze 9h w robocie siedzieć :/ najgorsze jest to, że zazwyczaj pracuję na noce po 13h i wczoraj z takiej zmiany zeszłam, więc co ja pospałam... :/ marzę o łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka- dopisz się do tabelki :) mało nas tutaj i wątek się nie rozwija a szkoda..... chciałam się zapytać kiedy wasze piersi zaczęły być tkliwe? w którym tygodniu? mokrego dyngusa :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie wiem jak u Was ale u mnie piękna pogoda! :) piersi miałam tkliwe jeszcze przed dniem spodziewanej@. Wątek się jeszcze rozwinie spokojnie :) teraz ten świąteczny okres jest. Ja Ide jutro albo w srode do gina zobaczymy co mi tam wyjdzie:) któras z Was bierze jakies witaminki? Ja narazie lykam folik :) milego lanego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
asienka dopisuj sie do tabelki :) i daj znac jak bedziesz po wizycie u gina jak poszlo :) mama_po_raz_kolejny ja tez biore folik :) a zostalyscie juz dzisiaj oblane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
asienka dopisuj sie do tabelki :) i daj znac jak bedziesz po wizycie u gina jak poszlo :) mama_po_raz_kolejny ja tez biore folik :) a zostalyscie juz dzisiaj oblane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja mam termin na 6 grudnia czy moge sie przylaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u mnie zaczal sie 5 tydz tak wychodzi z bety od jakis 3 dni non stop sie budze w nocy Macie tak tez? A ja to myslalam ze w ciazy mozna spac non stop a tu prosze po 6 rano juz jestem wyspana a do lekarza dopiero 9 maja mam sie udac Powiedzial ze wczesniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_____Polska północna____24 lata____I ciąża____ 04.12.2014 weronikamalopolska____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie___22lata____II ciąża_____OM 16.03.2014 mamamusia_______Dolnośląskie_____21lat______II ciąża____OM 20.03.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014 _asienka_ _______Mazowsze____23lat_________ I ciąża _____ OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
u ginekologa byłam w 6tc 5dniu. Był pęcherzyk ciążowy 1,5cm. Jak to określiła pani ginekolog - bardzo wczesna ciąża. W środę idę zobaczyć czy coś się rozwinęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
ja ide na druga wizyte w piatek i sie juz nie moge doczekac :) na pierwszej juz bylo bijace serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
weronikamalopolska-to bardzo szybko widziałaś :)! Mój PTP wypada 1.12.2014. więc myślałam, że tego prawie 7tc będzie widać już co nieco. ale ja mam długie cykle-31dniowe. na usg pęcherzyk wskazywał na ciążę 2tygodnie młodszą. Zobaczymy jak to będzie-ja zaliczyłam czystą wpadkę (do tej pory nie wierzę) więc pewnie część z Was mnie zlinczuje ale mi tak bardzo nie zależy na tej ciąży szczerze mówiąc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka każda z nas ma własne odczucia. Przyjedzie czas że nie będziesz sobie wyobrazala życia bez maleństwa:) ja się cieszę ale do mnie nie dociera jeszcze póki nie zobaczę usg nie uwierzę chyba:p nam się udało za pierwszym podejściem :D łany poniedziałek oblalam godziną pływania na basenie sportowym :) Wasi bliscy już wiedzą o ciąży czy tylko partnerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
u mnie wie maz, moi rodzice, tesciowie i nasze rodzenstwo, ale znajac zycie wszystko sie szybko rozejdzie po calej rodzinie :) a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
a kiedy masz usg mamo po raz kolejny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek 40st gorączki od 2h nie śpimy. Gorączka już spadła teraz nie chce spać bo już rozbudzony i klocki układa na łóżku. Usg miało być dziś ale nie wiem czy zdążę po wizycie z Wiktorkiem no i co mu tam wizyta wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
no to zycze zdrowka dla synka, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i ze jednak zdazysz na to usg. koniecznie daj znac po powrocie jak poszlo. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek okaz zdrowia. Więc skąd ta gorączka? Będzie goraczkowal to na pogotowie pojadę i tyle. Z tych nerwów dzis źle się czuje... Pol nocy nie spałam jeszcze mama ciśnienie mi podniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
no i jak tam synek sie czuje? mam nadzieje ze wszysrtko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ktoryś raz z kolei musiałam zrezygnować z posta, bo mi wyskakuje, ze to spam. Czyż to nie jest mega frustrujace??? Jak mozna tak vk****ać kobietę w ciąży, kafeterio??? :-P Dziewczyny, idę za godzinę do położnej na pierwsza wizytę, ale w UK usg tak wcześnie nie robią, dopiero około 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy w Niemczech ponoć podobnie. Dlatego ja Ide teraz tutaj w pl a ciążę będę prowadzić w DE no chyba że jednak coś mi odwali i jednak w Pl będę ciąże prowadzić bo w Niemczech nie znam żadnych lekarzy nawet nie za bardzo jest kogo się poradzić. Widziałam że jedna z dziewczyn z Dolnegośląska jest ( zabijcie mnie nie pamiętam loginu); z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_po_raz_kolejny:) zgadza się jestem z dolnośląskiego, mieszkam koło lubina:) a Ty? z jakiego miasta? ja tez mam dzisiaj wizyte u gina na 18.40!! boje się, nie wiem czy za wcześnie się do niego nie umówiłam na wizyte, mogłam jeszcze z tydzień poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_po_raz_kolejny- chociaż teraz spojrzałam, że Ty miałaś miesiączke 16.03 wiec podobnie:) daj znać jak dzisiaj po lekarzu, co powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie:) mam pierwsze zdjęcie swojej fasolki:D termin na 21,12,2014r :) trafilam na super lekarza w Jeleniej Górze zastępca ordynatora. I co się okazało mam nadzerke dość rozwinięta i żaden lekarz wcześniej tego nie wykrył a byłam 2mce temu na wizycie. Druga kwestia mam macice dwurożną czyli jakby dwie małe ze ścianka masakra jakaś a lekarze cały czas mnie na policystyczny zespół jajników leczyli chcieli mi jamniki usuwać... Dobrze że teraz kompetentny lekarz i chyba u niego zostanę będę na wizyty przyjeżdżać. Mamamusia ja jestem z Jeleniej góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×