Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość paciaaaa

Jaką polecacie szafę ? Bodzio, Agata, Ikea, ... ?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z salonem Agata. Mam od nich nie tylko szafe, ale tez komode i naroznik i wszystko swietnie sie sprawuje. Do tego zawsze mila i pomocna obsluga, czego chciec wiecej?

Gość gość
Moim zdaniem lepiej zamówić bezpośrednio u tego producenta http://www.indeco.pl - mają produkty naprawdę świetnej jakości!

Gość gość
Grającą z kafeterii🖐️

Gość Marta_Kiwior
Ze swojej strony mogę polecić szafy na wymiar od https://leander.pl/szafy-wnekowe/ sprawują się naprawdę dobrze- sama mam szafę od nich w sypialni oraz w pokoju młodszej córki

Gość gość
Ja polecam kupić szafę w Kieleckiej Fabryce Mebli. To nie jest jakiś badziew tylko meble z prawdziwego zdarzenia. Solidne, mocne, na lata,

Gość GosiaMosiaja
Mi z Ikei meble się nie podobają, nie są bardzo dobrej jakości. Kupowałam szafę w Kieleckiej Fabryce Mebli. Polecam. Dobre meble mają!

Gość arleta32
Może tutaj https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne.html wpadnie Ci coś w oko? Spory wybór jeśli chodzi o takie szafy. I ceny też ok moim zdaniem. Ja mam u siebie kilka szaf przesuwnych i muszę przyznać, że takie systemy się sprawdzają.

Gość gość
Skandynawskie kredensy w różnych formatach i porządnej jakości są na stronie woodenadesign.pl/witryny,_regaly,_szafy-105112-4.html. Mam taki biały kredens od nich i zawsze jak mam jakiś gości to pytają – gdzie go kupiłam bo cudny itp. :-) Rzeczywiście robi wrażenie, to co widziałam na zdjęciach na stronie to się potwierdziło jak już dostarczyli komodę (nie była składana, dowożą w całości).

Gość gość
Polecę firmę Solarz, oni mi zrobili dużą szafę do domu i sobie chwalę. Szybki kontakt, wysoka jakość samego mebla. W przeciwieństwie do konkurencji oni bazują na elementach marki Komandor (tutaj więcej więcej info o ofercie -http://kuchniesolarz.pl//szafy-komandor). Często się czyta u innych wykonawców takich mebli, że mają szafy typu komandor...a to „typu” robi jednak znaczącą różnicę :P

Gość Ania9497
Miałam kiedyś szafę na wymiar... znawca - wykonawca, tak się znał, że szafa była niefunkcjonalna! By dostać się do segmentu z drążkiem na wieszaki musiałam wkładać rękę w drugi koniec szafy bo drzwi przesuwne były źle zaprojektowane i nie dało się ich odsunąć. Eh...stare dzieje.. drugi raz nie popełniłam tego błędu i kupiłam gotowe rozwiązanie na Mirjan24 https://www.mirjan24.pl/29-szafy

Gość gość
Ja i moja siostra mamy z Agaty i są świetne

Gość dywanowaala

Ja mam z stolarnialobzow.pl genialna jakość. Prawdziwe drewno, które pomimo upływu czasu - pachnie. Wygląda nieziemsko. 

Jakoś nie ufam meblom z Ikei, mam wrażenie, że są robione byle jak i mają tylko wyglądać.

Gość kilers

Ja mam dużą szafę z https://stolarnialobzow.pl/sklep/szafy

Gość Pepitka
Dnia 13.12.2018 o 12:44, Julka22C napisał:

Jakoś nie ufam meblom z Ikei, mam wrażenie, że są robione byle jak i mają tylko wyglądać.

Niestety, muszę się zgodzić, moja nie zdała egzaminu. Nie jestem zbyt cierpliwa, więc samo składanie było dla mnie męczarnia, a dwa, że materiały są słabe, jak za taka cenę.. Zaprojektowałam szafe na wymiar od firmy z Gdyni (Indeco Wybrzeże) i jest duzo lepiej, wiadomo, szafa na wymiar to jednak inna półka, choć w ikei tez można na wymiar zamówić. ale materiały bez porównania. moja sie dobrze sprawuje i do tego dobrze wygląda. No i z jej jakościa, to posłuzy mi lata, a nie kilka miesięcy..

Warto jest przejść się po wszystkich sklepach i przejrzeć sobie ich szafy. Moim zdaniem jednak jeśli macie miejsce na wstawienie tradycyjnej szafy to tradycyjna szafa będzie o wiele wygodniejsza od szafy przesuwnej:

mieści się w niej o wiele więcej rzeczy

otwieranie jest wygodniejsze

jak również nie ma tam nieestetycznych szyn

W poszukiwaniu szafy polecam zajrzeć sobie do tego sklepu: https://www.edinos.pl/regaly-dab-sonoma Aktualnie maja tam w dobrej promocji szafy w kolorze dąb sonoma, który obecnie jest bardzo modny. Poza tym jest o wiele taniej niz w wielu sklepach stacjonarnych. 

Polecam kupować takie meble nie z sieciówek, ale od polskich, trochę bardziej lokalnych producentów. Wtedy Twoja szafa ma indywidualny charakter i łatwiej jest stworzyć niepowtarzalny wygląd np, sypialni. Ja zamawiałam na wymiar szafę z drzwiami przesuwnymi w zakładzie stolarskim Bumeb w Szczecinie i jestem super zadowolona. Wykonanie solidne i terminowe, szafa piękna.

Gość synn

Bardzo solidne meble na wymiar wykona wam firma Bis Meble www.bis-meble.com.pl ze Skierniewic. U nas byli odpowiedzialni za kuchnię, meble łazienkowe i właśnie szafy i garderobę. Meble od nich są świetnie wykonane, funkcjonalne i mają dobry wygląd. Moim zdaniem lepiej  mieć meble z takiej firmy bo sieciówki nie słyną z jakości.

Gość szafa

Ja mam taką : woodenadesign.pl/skandynawska_szafa_biala_2-105268-s.html

Gość Andżela

Ja polecam szafę Hektor z Kielekiej Fabryki Meble, u mnie w salonie prezentuje się bardzo dobrze, goście sa zachwyceni jak przychodzą. Polecam 

Gość Ryy

Ja polecam Agatę mają świetne i niedrogie szafy,w dodatku bezproblemowa dostawa i montaż.

Szafę przesuwną zamawiałem w www.adolux-meble.pl/ to wszystko w porządku, szafa spora, dobry system organizacji, nic się nie zacina i zamontowali prawidłowo. Nie ma też strachu o ceny, bo w sumie konkurencyjne i jakoś specjalnie nie czułem, że przepłacam. Na żywo meble lepiej wyglądają niż w katalogach, co jest rzadkością.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować