Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kGRAND

Pomoc w zakupach

Polecane posty

Gość kGRAND

Witam. Ile z Was drogie Panie jest zmuszona samotnie chodzić na ukochane zakupy, lub potrzebuje męskiego punktu widzenia albo zwyczajnej pomocy? Wiele z Was boryka się z tym problem?. Często Wasz partner niecierpliwi się zrzędzi, marudzi i psuje Wam humor podczas sklepowych eskapad? Oferuje Wam pozbycie tych niedogodności. Jako osobisty ochroniarz nie tylko mogę Wam zapewnić bezpieczeństwo, ale także, służę pomocą w podjęciu decyzji (np. czy buty pasują do reszty zakupionego stroju), oraz męskim punktem widzenia. Oferowana pomoc nie kosztuje setek złotych, stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu z zakresu ochrony osobistej i czynnie uprawianym sztukom walki zadbam o Twoje bezpieczeństwo na zakupach, wyjazdach służbowych, spotkaniach biznesowych, imprezach okolicznościowych. Jestem licencjonowanym pracownikiem ochrony posiadającym firmę świadczącą usługi ochrony osób i mienia, działam legalnie oraz wystawiam fakturę za wykonaną usługę. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×