Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczór panieński ?!

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Mam przed sobą poważny obowiązek zorganizowania wieczoru panieńskiego. Problem polega na tym, że niekoniecznie znam jej koleżanki, a co za tym idzie nie bardzo wiem co mogę zaproponować, żeby nikogo nie urazić a zarazem fajnie się bawić. Nie chciałabym, żeby był to kolejny oklepany wieczór panieński ze striptizerem ( Młoda sobie nie życzy) i balonami w kształcie penisów. Odpadają też wszelkie pomysły leżenia w spa, lepienia czegoś z gliny czy urządzania wieczorka w piżamie przy winie :) Może macie jakieś fajne pomysły jak taki wieczór urozmaicić. Będę wdzięczna za wszelkie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu zrób aperitif najpierw np u siebie w mieszkaniu, drinki, tort, załóżcie jej jakieś rogi czy welon, wcześniej się poskładajcie i pokupujcie jej fajne prezenty, zamów wcześniej lub przygotuj jakieś przekąski. A ok 23 ruszcie gdzieś do klubu najlepiej jak zrobisz wcześniej rezerwacje z lożą szampanem zabawcie się tam. Bez striptizu, nic wymuszonego. Ja bym była zadowolona z takiego panieńskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio byłam na wieczorze panieńskim i z kumpelami zrobiłyśmy zakupy na pinkdrink.pl, mają fajne ceny, nie wszystkie gadżety są fajne, ale można znaleźć zabawne prezenty, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×