Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaplinka

Jaka pościel dla dziecka?

Polecane posty

Gość aasiaaał

Dziewczyny szczerze polecam kupować tu: https://www.facebook.com/Bibisiowo/?epa=SEARCH_BOX . Poleciła mi to koleżanka. Zamowiłam pościel , poduchy i ochraniacz na łóżeczko. Świetny materiał i jakość wykonania na wysokim poziomie. Szczerze polecam. Twórczynią jest młoda dziewczyna z bardzo wielkim talentem i zrobi wszystko co chcecie i wzór również same wybieracie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na pewno musi być hipoalergiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłam komplet pościeli z sensillo.pl , pościel jest antyalergiczna, przyjemna w dotyku i lekka. Córeczka przez cały rok pod tą kołderką śpi. Bałam się co to przyjdzie ale bez podstaw, pościel wysokiej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Cześć dziewczyny, zwykle kupuje rzeczy dla moich dzieci w ikea, moja młodsza córeczka ma AZS, dermatolog poleciła aby kupywała jej rzeczy z bambusowego materialu. Ja wybrałam dla niej posciel na www.kimofabrics.pl mają ładne wzory i do tego m.in. rzeczy z bambusa. Pozdrawiam wszystkie mamy, buziak 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Witajcie Kochane, odświeżam temat. My ostatnio szukaliśmy bezpiecznej poscieli dla naszej pociechy. Zależało nam na ceryfikacie Oeko-tex, żeby nie ryzykować uczuleniami. Cena nie wiele się rożni od tych bez atestu, wiec wolimy bezpieczne rozwiązania. Koleżanka poleciła mi kołderkę 3w1 od Lilulaj. Fajnie się sprawdza, a mój mały szkrab w nocy się nie odkrywa. Polecam. www.lilulaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Dziewczyny, ja mogę polecić wam bardzo fajną firmę Cocobird. Kupiłam tam pościel dla swojego dziecka i spisuje się świetnie. Bardzo dobra jakość i duży plus, że można brać ją całą w pralce. Zamówiłam ją przez stronę minkycm.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilulaj

Polecam https://www.lilulaj.pl/posciel-dziecieca-3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×