Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

test ciazowy 10mlU negatywny na 4 dni przed okresem

Polecane posty

Gość gość

nie moglam sie powstrzymac i zrobilam dzis test o stezeniu 10mlU. wyszedl negatywnie, nawet bladziutkiego cienia drugiej kreski nie bylo widac. owulacje mialam ok 11dni temu, do okresu zostaly 4 dni. na ulotce bylo napisane ze wykrywa 2 dniowa ciaze. wiec chyba nie mam sie co ludzic , czy moze jednak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to jest 2-dniowa ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni po zagniezdzeniu zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, a zagnieżdżenie trwa od 6 do 12 dni i jak sama napisałaś, owulację miałaś PRAWDOPODOBNIE 11 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zagniezdzeniu zarodka naczytalam sie na necie wiele...najczesciej bylo napisane ze dochodzi do niego do tygodnia czasu. dlatego skusilam sie na ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve86
ja powiem tak : z tymi testami to naprawdę różnie bywa. Ja robiłam 10mlU w dniu spodziewanej miesiączki z pierwszego porannego moczu i nic. Myślałam, że kolejny miesiąc się nie udało. Wieczorem wracając z pracy wstąpiłam do tesco i kupiłam ich najtańszy test bo innych nie mieli. W domu zaraz go zrobiłami po minucie ukazały się 2 konkretne krechy. Każdy kolejny był już pozytywny a zrobiłam ich potem z 10 żeby mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jeszcze nie przekreslac szans ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagniezdzenie trwa od 6 do 12 dni??? :D Chyba od 6 do 12 dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeżeli trzeba ci to wytłumaczyć łopatologicznie to proszę: zagnieżdzenie może trwać od 6 do 12 dni, czyli może do niego dojść 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 dnia po zapłodnieniu- lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie owulacja byla 17/18 dc a na tescie jakies cienie zaczely wyvhodzic 27/28 dc w 29 dc beta juz byla pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci moge pomóc, bo sama badałam hcg i mam legende ze soba od lekarza. poniżej 10 - kobieta nie będaca w ciązy.od 5do 50 mlU/ml ciaża od 0,2-1 tygodnia. Tak więc chyba jesteś w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna, co nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ale do ubliżania pierwsza, poczytaj ile może trwać zagnieżdżenie, juz to wytłumaczyłam, a dopiero potem głoś swoje mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto robi test przed okresem??No wtedy wiadomo ze nie wyjdzie prawdziwy. Poczekaj jeszcze z tydzien co najmniej i wtedy zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twoich wyliczen wychodzi ze skoro trwa 6-12 dni to jak zagniezdzenie bedzie w 12dpo to trwa 12 dni czyli zagniezdzone jest 3 tyg po zaplodnieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie 3 tygodnie- chodziłaś do szkoły czy nie za bardzo? zagnieżdżenie może rozpocząć sie tak w 6, jak i w 12 dniu po zapłodnieniu, więc gdzie tu mowa o 3 tygodniach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym co z tego ze teraz nie wyszedl pozytywny. Tydzien po @ tez Ci wyjdzie negatyw jesli nie zaszlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokoj.Laska niech zrobi test za kilka dni i bedzie miec rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pokaż mi ,gdzie napisałam, że trwa 12 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej nie kloccie sie dziewczyny, wiem za szybko zrobilam test, nastepny mam w szufladzie, poczekam na okres , jesli nie przyjdzie to go zrobie i napisze jaki wynik. dzis sie pokusialm bo w necie znalazlam wiele wpisow ze dziewczynom wychodzila druga kreska, blada, cien itp na kilka dni przed, u mnie nic a nic nie wyskoczylo i dlatego spytalam czy moze jest jeszzce szansa ze w tym cyklu sie udalo, pozdrawiam Was serdecznie i dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak test jesteś w ciąży pomimo negatywnych testów robionych 4 dni przed okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najczulszy test 3 dni przed okresem pokazał jedna kredkę bez cienia drugiej. W tym samym dniu bhcg wyniosła 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 25 ? CZyli ze ciąża tak ? Przepraszam ale nie znam sie bardzo na tych cyferkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to już wczesna ciaza. Po prostu u mnie implantacja wystąpiła pózniej. Teraz jestem w 10 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×