Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy mu się znudzi?

Polecane posty

Gość gość

Krótko: dosłownie kilka spotkań, odmówiłam seksu, bo przecież prawie się nie znaliśmy, po mojej próbie nawiązania z nim kontaktu cisza, więc wrzuciłam na luz i skreśliłam pacana. Co pół roku puszcza mi sygnały albo dzwoni, czasem co 3 miesiące. Nie odbieram, bo nie widzę sensu, a poza tym rozmowa mogłaby mnie rozjuszyć, powiedziałabym za dużo i jeszcze facet mi z zemsty zaszkodzi. Dlatego milcze. Pytanie: czy mu to samoistnie przejdzie, bo niedługo miną 2 lata, a ten debil swoje i się tak trochę zaczynam bać :o Nie wiem, może nawalony wydzwania na chybił trafił i ja tak cyklicznie wypadam co pół roku albo 3 miechy w zalezności od liczby numerów w telefonie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondass86
uważaj, to są początki stalkinu. masz dwie opcje zmienić numer odebrać raz i powiedzieć mu ze spokojem, ale stanowczo że, to co on robi ty traktujesz jako stalkin, które w Polskim prawie jest karane, że jak nie przestanie, że zgłaszasz na Policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taz mam takiego amanta w zyciu- kiedys cos tam probowalismy ale nic z tego nie wyszło no i chlopczyk zdziwiony ze go nie chce. w zaasadzie od dwoch lat tak sobie przypomina, pisze mi smsa co slychac? ja kulturalnie odpisuje i kulturalnie pytam co u niego? a ten nic....no smieszne. Nie wim po co facet to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×