Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaakceptowałybyście chłopaka bi?

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat i niestety, ale jestem biseksualny :( Mam 2 pytania: 1. Czy jest szansa, że mi to przejdzie? 2. Czy istnieją dziewczyny, które by to zaakceptowały? Nic nie poradzę na to, że zwracam uwagę na męskie tyłki, ciało :( Niby w takiej sytuacji są tylko dziewczyny, ale niestety 1 mezczyzna na świecie także :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta makpyta
W*****iaj pedalicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś aktywem to może. Pasywów nie toleruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego czy będąc z kobietą zdradzasz ją z mężczyzną. To jedyny problem jaki dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szans, sorry ale nie chciałabym w swojej cipce k****a który mógł być przed chwila w jakimś męskim tyłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała faceta bi, pod warunkiem że czasem pozwalałby popatrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tego topicu
Jestem pasywem. Czy wtedy miałbym u Was szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podszywaj się czlowieku i nie zmieniaj tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelika xxc
A pozwoliłbyś żeby dziewczyna założyła sztucznego penisa i cie posuwała, bo mnie to by kręciło takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem pasywem. Czy wtedy miałbym u Was szanse?" Jeszcze gorzej, co to za facet kóry daje się ****** w dupsko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bym był wierny dziewczynie. I naprawdę poważnie się pytam. Proszę odpowiadać tylko na pytanie w temacie a nie na żadne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym się przejmujesz? Przecież dziewczyna się nie dowie jeżeli nie będziesz dał się popychać w tyłek. To, że laskę czasami zrobisz to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc co to za różnica? Po prostu wybierasz: kobieta lub mężczyzna i już :) Jedna zaakceptuje, inna nie. Dla mnie ok :D Nawet mogłoby być zabawnie gdybyś miał taki sam gust jak kobieta i podobaliby Wam się Ci sami mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odpowiadam powaznie, pozwalałabym sie zdradzac z facetami, ale czasem w nagrode mogłabym popodglądac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuje to z siebie jakos wyeliminowac, moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izrasowilo
Jak można wyeliminować swoją naturę???? Człowieku opanuj się. Zaakceptuj to jaki jesteś i wszystko będzie dobrze. Jestem w "układzie" z facetem biseksualnym od trzech lat. I jest mi z nim dobrze. Niestety ja nie umiem się ograniczać do tylko jednego partnera, ale właśnie taki mamy układ i on to akceptuje - akurat nasza sytuacja nie jest do końca standardowa, ale znam pary gdzie facet jest biseksem i świetnie sprawdza się w związku monogamicznym z kobietą. Więc nie zależy to od twoich upodobań ale od tego czy będziesz potrafił z daną osobą (czy to będzie dziewczyna czy facet) stały związek, oparty na zaufaniu i uczuciu. izrasowio.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem, więc ciężko mi to zaakceptować z różnych względów. A ty jesteś heteroseksualną dziewczyną czy też bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×