Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milena29082015

Ślub 2015

Polecane posty

Witam Wszystkich :) Wiem wiem jest już temat "wesele 2015" tyle, że tam dziewczyny się już znają i myślę że ciężko będzie dołączyć :). Jest może ktoś kto tak jak ja jest nowy i ma ochotę powymieniać się spostrzeżeniami i doświadczeniami? Jeśli tak to zapraszam serdecznie :). Może teraz krótko o mnie. Ja mam 24 lata mój TŻ 29 :). Ślub i wesele mamy zaplanowane na 29.08.2015 r., wesele będzie dwudniowe. Mamy zarezerwowaną salę, fotografa i kamerzystę. Ciągle polujemy na fajny zespół :). Mam nadzieję że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to do cholery znaczy TŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przenieś się do tamtego wątku. Tworzysz kolejny wątek, nie wiadomo po co. Z tego co się orientuję to dziewczyny Cie nie pogryzą, bo raczej wszystkich miło witają z tego co czytałam. A tak jest kolejny taki temat i nowe dziewczyny chcące porady czy podzielić się swoimi doświadczeniami będą teraz się zastanawiać o co chodzi i gdzie napisać. Skoro masz 24lata i wychodzisz za mąż to w głowie też coś masz zapewne i zastanów się tworząc kolejny taki sam wątek. No chyba, że faktycznie tak jak pisałaś boisz, że się dziewczyny Cie nie polubią etc. bo już się znają, więc hm coś z Tobą musi być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodapanna 2015
Hej!ja mam 26 moj narzeczony 31,mieszkamy ze soba juz 7lat a wsumie chodzimy 8,wiec wkoncu czas sie poprac ;) SLUB planujemy na 27czerwca 2015.na czarnej gorze,dolny slask.Rodzina narzeczonego mieszka w okolicy,my mieszkamy zagranica. Sale jedziemy ogladac,podpisac umowe i wplacic zaliczke na wielkanoc. Suknie mam kilka na oku i bede mierzyc za miesiac,chce suknie z kolekcji Morilee 2014 i czeka sie na nie nawet pol roku :/ my zdecydowalismy sie na Dj-wodzireja. Szukam dobrej florecistki,dekoratorki w okolicach wroclawia. wesele bedzie na okolo 110 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
florecistki? chyba florystki analfabetko tępa! no chyba, że faktycznie szukasza florecistki to gratulacje idz się 'poprac'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami19888
haha a jak Ci powiem,ze jestem nauczycielka jezyka polskiego i co hehe. pisze szybko przez komorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,ja tez planuje na 2015 ale nie chce robic duzego wesela tylko mniej wiecej na 30 osob ,slub koscielny i co dalej?nie wiem czy obiad tylko czy wynajac sale i orkiestre tez? na tak malo ludzi..nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Miło że jesteście ;-)! Panomloda2015 jeśli chodzi o pomoc w poszukiwaniach to niestety nie pomogę - jestem ze świętokrzyskiego :-). Za to w sprawie sukni to naprawdę gratuluję że jesteś już zdecydowana mniej więcej ;-). Ja oglądam już tak dużo i oj będzie ciężko he he. O i ilość gości będziemy mieć myślę podobną bo liczyliśmy to tak ok 120 osób dorosłych plus gromadka dzieci będzie zaproszonych. Ale z dziećmi wiadomo jak jest. Jedni je zabierają inni nie :-). Gościu - moim zdaniem nie ważne jest ilość a jakość :-)i dotyczy to również gości :-). Bo jeśli będziesz miała odpowiednich gości tzn takich którzy lubią się bawić to uwierz że nie będzie miało znaczenia czy jest ich 30. Bo lepiej 30 takich niż choćby 60 takich pilnujących krzeseł. Poza tym najlepiej będzie jeśli zrobicię tak jak zawsze bahcieliscie zeby było. Bo to jest Wasz dzień :-). Tzn to jest moje zdanie oczywiście ;-). Poza tym dziewczynki to jak robicie? Planujecie poprawiny czy nie? Na sali będziecie mieć okrągłe stoły czy te biesiadne? W ogóle to piszcie co ciekawego wymyślilyscie ;-). Pozdrawiam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaia15082015
Witam dziewczyny! Ja ślub planuje na 15.08.2015 rok. Wesela nie robimy, tylko obiad dla najbliżych. Stwierdziliśmy, że pieniądze, które mielibyśmy wydać na wesele przeznaczymy na podróż poślubną. Ja na szczęście nie muszę się martwić przygotowaniami do swojego ślubu. Za to w czerwcu tego roku świadkuję na ślubie swojego przyszłego szwagra (mojego narzeczonego brata), i tu trochę pracy mam, bo pomagam im ze wszystkimi przygotowaniami. Pozdrawiam Was i życzę cierpliwości w załatwianiu wszelkich spraw związanych z Waszymi weselami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Hej dziewczyny ;) proponuję abyście dołączyły do istniejącego już wątku na 2015 rok, jest nas tam już sporo i dołączają również nowe przyszłe panny młode więc śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura161
Myślałyście o samochodzie na ten dzień??? Mogę dołączyć się do porad. Otóż ja wynajęłam limuzynę lincolna i szczerze Wam polecam, ponieważ jeśli macie dużą suknię to zmieści się bez problemu w tym aucie. Drzwi się szeroko otwierają, więc zmieścicie się bez kłopotuusmiech.gif na facebooku można znaleźć pana wpisując zabytkowa limuzyna Toruń lincoln continental.albo na stronie www.lincoln-torun.pl POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja też się chętnie dołącze, bo na tym drugim wątku brak jest siły przebicia. A tak na marginesie jest ktoś, kto wychodzi za mąż 23.05.2015 r.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zadałaś pytanie czy któraś wychodzi za mąż wtedy co Ty, a żadna z tych dziewczyn nie ma takiej daty, to oczekiwałaś, że każda będzie po kolei odpisywać 'ja nie', 'ja też nie', ja też nie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jak zadałaś pytanie czy któraś wychodzi za mąż wtedy co Ty, a żadna z tych dziewczyn nie ma takiej daty, to oczekiwałaś, że każda będzie po kolei odpisywać 'ja nie', 'ja też nie', ja też nie itd? SPADAJ NA TAMTEN WĄTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po raz kolejny ;)! Kaia15082015 w takim razie życzę powodzenia w tegorocznych przygotowaniach ;) na pewno wszystko się uda ;) mam nadzieję jednak, że mimo tego że nie robicie z Narzeczonym typowego wesela to zostaniesz z nami tutaj :). A jeśli chodzi o podróż poślubną to jaki kierunek wybieracie? Witam pssst84 bardzo miło, że jesteś :). Jak tam u Ciebie przygotowania? Hej Laura161 :) w moim przypadku jeśli chodzi o samochód to jeszcze nie wybraliśmy :). Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i będę czekać na jakieś wiadomości od Was ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Milena29082015. My na chwilę obecną mamy salę, zespół, kamerzystę, fotografa. Rozglądamy się za obrączkami. Samochód mamy już też załatwiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustaliliśmy datę z narzeczonym 29.08. Mamy już zarezerwowaną wstępnie sale, kamerzystę, dekoratorkę i orkiestrę. Sukienkę też już mam upatrzoną myślę aby już w kwietniu ją zamówić. Na początku roku planujemy wybrać się do księdza aby ustalić konkretną godzinę, pomału rozglądam za zaproszeniami. A jak u was? usmiech.gif Pozdrawiam wszystkie sierpniowe PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Gwarancja udanej zabawy, atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra w tym roku robi wesele na zamku miejscowości Dobra koło Wrocławia http://www.zamekdobra.pl. Ma być genialnie. W końcu na zamku panuje fantastyczna atmosfera, klimat. Na pewno będzie oryginalnie. Myśmy na wsi robili wesele w remizie to nie ma porównania, zamek a remiza, ale czasy i trendy się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZróbSWÓJślub
Trzymam kciuki za Wasze przygotowania :) My wzięliśmy ślub w czerwcu 2015. Teraz prowadzimy bloga i doradzamy innym. Zapraszamy do nas na http://zrobswojslub.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy Serdecznie, Zespół Muzyczny ARIUS kieruje do Państwa swoja ofertę oprawy muzycznej wesela. Gorąco zachęcamy do współpracy. Pozdrawiamy Zespół Muzyczny ARIUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ZróbSWÓJślub: W czerwcu 2015? Przeniosłaś się w czasie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
My planujemy ślub na 2016 rok i powoli zaczynamy przygotowania. Zaczęliśmy od sali bo tu z terminami jest cieżko. Bardzo podoba mi się sala w http://www.hotelsulkowski.pl/wesela i cała oferta hotelu dotycząca wesela - darmowy apartament dla młodych, zaproszenia, dekoracja sali itd. My jesteśmy z Poznania a hotel w Boszkowie ale myślę, że nie będzie problemu z dojazdem. Czy któraś z was miała bądź chce mieć wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaldz
wesele 2016 , jak narazie zarezerwowana tylko sala w łodzi http://campoverde.pl . troche sie boję , ze nie dam rady wszystkiego załatwić. .. a u Was jak z przygotowaniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zerknijcie sobie na www.gdziewesele.pl ,tam jest dosłownie wszystko do ślubu. Można wybrać lokal, zespół, fotografa, czy też atrakcje weselne! :D Poczytacie tam też miarodajne opinie i porady ekspertów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×