Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arystokrata1112

SALA ORCHIS ul.Korkowa 167

Polecane posty

Gość arystokrata1112

Witam wszystkich byliśmy na oglądaniu sali i rozmowie z właścicielem. Rozczarowaliśmy się okropnie podejściem właściciela do nas. Rozmawiał z nami od niechcenia na nasze pytania odpowiadał zdawkowo jakby nie wiedział o czym mówi. Zdjęcia w internecie nie oddają tego co jest w rzeczywistości-dużo przesadne. Sala najwyżej do 70 osób a właściciele twierdzą że do 120. Materiał będący na filarach przedstawia się tylko ładnie na zdjęciach na żywo jest poszarzały i brudny. Na sali śmierdzi stęchlizną brak co jest najważniejsze na weselach klimatyzacji. Pokoik dla pary młodej który nam pokazano był przechowalnią starych krzeseł i wiszących starych ubrań. Cena podana na stronie ulega radykalnej zmianie po rozmowie z właścicielem do wszystkiego trzeba dopłacać. Właściciele chyba nie wiedzą co oznaczają słowa na najwyższym poziomie bo tak opisują się na stronie. Proponuje im przejechać się po lokalach o faktycznym wysokim standardzie i innym podejściu do klienta a nie że jak nie wy to trafi się inny naiwny co przyjdzie i w ostateczności skorzysta z naszych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy 36
Na moje klimatyzacja split jest lepszy do domu, koszt montażu takiej klimatyzacji może być wyższy ale można dokładnie dobrać moc urządzenia do powierchni domu, agregat chłodniczy zawsze montowany jest na zewnątrz budynku, zobacz jakie parametry tego klimatyzatora i zobacz, ja czekam aż mi założą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który automatycznie kieruje chłodne powietrze na człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×