Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ludzie pomozcie szukam sposbu aby odejsc z tego swiata

Polecane posty

Gość gość

Mam.dosc zycia mam.30 lat jestem.zlym.czlowiekiemczeka mnie wiezienie nie dam sobie rady kobiete ktora kochalem odeszla odemnie nie mam sily walczyc chce juz miec to za soba mam.juz sznur ale to ostatecznosc ze wzgledow religijnych poradzcie jakies zatrucie latwo dostepnym srodkiem wiem ze bd gadanie nie warto ale to juz nie dziala decyzja podjeta jak.mozecie doradzcie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź z domu, skieruj się na północ i idź aż odejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki444
jak masz wannę to możesz spróbować utopić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względów religijnych?Samobójstwo jest grzechem,nieważne czy umrzesz przez powieszenie,otrucie,czy w inny sposób.Wiem,że w tym momencie czujesz,że w twoim życiu nic się nie zmieni,ale uwierz mi to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
złego diabli nie biorą niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś wierzacy to wiesz co czeka Ciebie po smierci samobojczej ?Idz do psychiatry albo na izbę przyjec do szpitala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady - miśki właśnie sie pobudziły to są głodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już lata czekam na pozytywne zmiany w moim zasranym zyciu...tez mam ochote to zrobic i kiedyś zrobie,mam gdzies poglady religijne czemu tak cierpie gdzie ta religia wiara aniołowie czemu mi nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 4078
Człowieku ogranij się !!!! Całe życie przed Tobą !!!! 30 lat to nie koniec świata jeszcze !!!! Masz przyjaciół ???? Na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj coś o pozytywnym mysleniu, jest dużo super artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka po 30
Zdradził mnie mąż po 12 latach małżeństwa z moją PRZYJACIÓLKĄ , moje dziecko jest chore , a rodzice byli alkoholikami , nie mam pracy i ledwo wiąże koniec z końcem ...ale życia sobie nie odbiorę ... myślę ,że nie jesteś w najgorszej sytuacji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nam ma jakieś cierpinie , wszytsko u Cieebie się poukłada zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proś Boga o radość :) Bracie, ciesz się życiem! Cóż czeka Cię po śmierci przez samobójstwo? Nicość, cierpienie. Carpe diem! Żyj tak, abyś na Sądzie Bożym nie musiał się sam siebie wstydzić! Życie to ogromny dar. Nie zmarnuj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Religia Ci zabrania samobójstwa? Jeśli tylko ona Ci pozostała to przynajmniej ją uszanuj. Jeśli byłeś złym człowiekiem, dostałeś to na co zasłużyłeś. Teraz weź się w garść przecierp to co Cię czeka, gdy wszystko się uspokoi zacznij nowe życie- na właściwej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja mam powiedzieć, jak mam 38lat, bez pracy, co znajdę to mnie zwalniają "bo a to mnie koleżanki nie polubiły a to nie zrobiłam tak, jak dla wszystkich było najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po 10 latach rozwalił się związek , mój były odrazu znalzał sobie o 10 lat młodszą pannę odemnie i też mi nie jest dobrze -;( Każdy ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siadło mi poczucie wartości jednak mężczyźni to świnienie doceniacie tego co macie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg dał Bóg wezmie , człowieku sam sobie nie bądz Bogiem ! inni mają większe problemy i nie myslą o zejściu zadzwoń do werbistów z Nysy wesprzą cie duchowo i kierunkowo , życzę przemyslenia tego jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedykolwiek masz mysli samobujcze to zawsze przezegnaj sie i mow BOZE MNIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE....to dziala ...chcesz smazyc sie w piekle,albo nie przejsc do drugiego wymiaru,takie dusze sa przeklete i nie rob tego bliskim,bo oni nigdy nie wyjda z tej traumy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo ja mam :( co już myślę że zaczyna się układać, że teraz już będzie lepiej to musi się s********ć :/ jak długo mam czekać aż wreszcie w moim życiu będzie normalnie?! Mam już 28 lat, chyba już nigdy nie będzie normalnie i chyba już nigdy, nie powiem że jestem szczęśliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij myslec pozytywnie.naprawde to dziala......jek myslisz o wszystkim ,co zle cie spotkalo w zyciu to tak jakbys magnesem wszystko przyciagala...powiedz sobie KONIEC i zaczynam wszystko od poczatku...zycie mamy tylko 1 i nie ma drugiego do powtorki!Trzeba nauczyc sie szczescia,bo ono samo nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujesz, że pomoc przyjdzie z nieba? Sam sobie musisz pomóc. Jeśli nie potrafisz są poradnie i specjaliści, którzy na co dzień zajmują się osobami z problemami. Jesteś zdrowy, jeszcze w sile wieku. Być może masz depresję, a może po prostu czekasz aż ktoś za Ciebie rozwiąże Twoje problemy? Samobójstwo to ucieczka, poddanie się. Skoro masz iść do więzienia to idź- zacznij brać odpowiedzialność za swoje czyny. Co do miłości- znajdziesz drugą. Zacznij pomagać innym. Inaczej spojrzysz na swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być szczęśliwy?Powtarzaj sobie to codziennie JESTEM SZCZĘŚLIWY. Udawaj szczęśliwego,dotąd udawaj ,aż uwierzysz.Mam już tak 24 lata,jeszcze nie uwierzyłam ,nadal udaje. Za oknem taki piękny świat,jutro będzie nowy dzień.Nie odbieraj sobie życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego chcesz to zrobić,ja chcę zrobić to samo nie mam żadnego wyjścia,jestem bardzo wierząca ale chyba Bóg mnie opuścił, oczywiście to co zrobiłam to tylko moja wina, ale Ty może masz jakieś wyjście bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problemy zdrowotne! zrobilem z siebie kaleke! nie jestem w stanie pracowac a mam nastoletnie dzieci! nie moge sie opiekowac nimi zarobic na utrzymanie domu! musze odejsc tak zeby dzieci nie wiedzialy ze zrobilem to umyslnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Sznur czy nie sznur, jak jesteś wierzący, to robisz rzekomy grzech ;) Ja zawsze chciałem wykręcić 3 salta z wieżowca, jakby mi przyszło umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie probuj. Wiedz, ze wiekszosc prob samobojczych konczy sie tym, ze niedoszly samobojca zostaje kaleka wlasnie, czesto calkowicie sparalizowanym. Chyba nie chcesz byc podwojnym kaleka? I obciazyc soba swoich dzieci? Modl sie do Ducha Swietego, aby odsunal od Ciebie te mysli i natchnal sila, by zyc mimo wszystko. Blagaj Boga o przebaczenie za cale zlo, jakie wyrzadziles. Modl sie i wierz, a bedzie Ci dane lepsze zycie jeszcze tu na ziemi. W odpowiednim czasie, gdy juz bedziesz w stanie, nie zapomnij zadosuczynic wszystkim, wobec ktorych zawiniles. Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2016 roku - według statystyk Policji - 83% polskich samobójców wybrało powieszenie. Większość wiesza się w domu lub budynku gospodarczym, ale niektórzy - prawdopodobnie aby ukryć fakt samobójstwa i uchodzić za "zaginionych" - robią to w miejscach odludnych lub trudno dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! Na przyklad polkniete leki moga uszkodzic mozg i jak tu zyc dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×