Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dniowy okres

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny:) Zwracam się do was bo już sama nie wiem co mam o tym myśleć... Od trzech miesięcy mam 3-dniowy okres bardzo skąpy kończący się brązową wydzieliną... Kochamy się z narzeczonym już od paru miesięcy bez zabezpieczenia licząc na dzidziusia. Okres ten mnie zainteresował ponieważ zawsze miałam straszne bóle bez tabletek się nie obyło, krew w pierwszych dniach ze mnie leciała a teraz nic z tych rzeczy... Dodam jeszcze, że ostatnia miesiączka spóźniła sie 6 dni zrobiłam też dlatego dzisiaj test ciążowy ale był negatywny. Czy któraś z was tak może miała? Czym może być to spowodowane? Ciąże raczej wykluczam no bo jednak robiłam testy i były negatywne... Wiem że nie zastąpicie mi lekarza ale do wizyty u niego jeszcze mam troche a myślenie o tym nie daje mi spokoju!:) Licze że ktoś się wypowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam taki od zawsze. Moze zmienilas sposób odzywiania albo w ogole sposob zycia( cwiczenia ) i zwiekszyla ci sie krzepliwosc krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie... I to mnie martwi ponieważ odżywiam się tak jak zawsze a sportu nie uprawiam bo nie mam na to czasu ::) Dlatego dziwne jest to dla mnie i zwracam się o radę do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu raczej bym sie ucieszyla ze w koncu okres jest normalny i mało bolesny. ale i tak trzeba pojsc do gina kontrolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 3 dni słabego okresu jesto normalne tak?:) Zawsze myślałam że te 5-6 dni to jest norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alohahaha
a ja radzę iść do lekarza i zbadać progesteron i dla pewności prolaktynę, estradiol też nie zaszkodzi. Brązowa krew w okolicach okresu, nagłe skrócenie miesiączek, a jeszcze teraz rozregulowanie to na najczęściej objaw niedomagania ciałka żółtego. Jesli starasz się o dziecko to tym bardziej warto zwrócić na to uwagę i zadbać o to żeby to poprawić, albo też skonsultować z lekarzem ewentualne wspomaganie luteiną w przypadku poczęcia. Z mojej strony to radzę zadbać trochę o siebie, wzbogacić dietę. Piszesz że nie masz czasu na ćwiczenia więc pewnie o jakimś racjonalnym żywieniu też nie myślisz bo wszystko w biegu i w stresie. Wiem co to znaczy i mało przez to nie straciłam okresu parę miesięcy temu. Miałam już takie sytuacje ze 3 czy 4 razy ale wtedy było najgorzej i w dodatku trafiałam na lekarzy koniowałów którzy to lekceważyli. Tak więc, idź do lekarza zbadać hormony, wzbogacić dietę, usystematyzować posiłki, pić dużo wody, ograniczyć kawę i herbatę, starać się odpoczywać w miarę możliwości. Magnez też jest pomocny, bo często przyczyną takich problemów jest jego niedobór. Ja to jeszcze brałam olej z wiesiołka w kapsułkach ale tylko do owulacji. Tłuszcze roślinne są zdrowe i też wspomagają płodność. Niestety te metody nie zawsze pomagają, bo czasami przyczyny są gdzie indziej albo dochodzi do takiego stopnia że tylko lekarz i leczenie hormonalne pomoże. Ale nawet warto na przyszłość zapamiętać żeby szybko reagować na takie oznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuje za radę i udzielenie odpowiedzi:) Jutro umówię się na wizytę u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×