Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zytka81

meblujemy pokój dla dziecka

Polecane posty

Gość gość
My powoli zaczynamy myśleć o pokoju dziecka - trzeba wkońcu zrobić mu swoje miejsce. Największy problem mamy jednak z oświetleniem - jakaś fajna i dobra jakościowo lampka by się przydała. Wiele czytamy ostatnio o Magic Colors i tak sie zastanawiamy - sprawdzi się w pokoju 3 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrka
myślę że tak bo ona ma fajne spokojne kolory, które ułatwiają zasypianie maluchów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forcca
Polecacie jakąś fajną lampkę na biurko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupiłam do pokoju małej meble firmy www.refas.pl, co prawda robią meble typowo do przedszkola ale są tak ładne, że nie mogłam się oprzeć i kupiłam regał, komodę i stolik. Tylko łóżka musze jeszcze jakiegoś fajnego poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrixx
ja wlasnie postawiłam lampkę która świetnie oświetla biurko, a w nocy daje delikatną poświatę także spokojnei zasypia szkrab. chyba Nilsen to wyprodukował ale bardzo jest sprytna i dobrze świecąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietne mebelki mozna kupic w http://sklep.wisad.pl sa i łóżeczka i materace, komody, szafki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pokoju córki i syna kupiłam meble od burzynscymeble.pl. Mają fajne wzory, wysoką jakość i darmową dostawę. Dzieci dobrały sobie jeszcze zestaw specjalnych naklejek na meble, co nadało im dodatkowo fajnego charakteru i dzięki temu pokoje maluchów nie są nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamarkaMi
ja bym dodała jeszcze urządzając pokój dziecka , jakąs lampke nocną . z serii magic colors z nilsena sa bardzo dobre lampki . Mi si e podoba jak te kolorki sie zmieniają. Poza tym ma funkcje ochronna na oczy ;) wgl to gdzies tez juz czytalam artykuł na temat tych lampek ledowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pufy są wspaniałym elementem zabaw dzieci. W sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl , mamy możliwość wyboru pufy w kształcie pandy lub tronu. Różnego rodzaju materiały z których zostały wykonane sprawiają, ze stymulujemy percepcję dotykową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka4
Warto przejrzeć salon meblowy meblo dom II w Rzeszowie . Ja kupowałam tam meble do pokoju najmłodszej z córek i mała była zachwycona. Fajne, oryginalne, a przede wszystkim dobrze wykonane meble. Polecam! To ich strona: https://meble-do.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×