Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2. miesięczne dziecko

Polecane posty

Gość gość

Dziewczynyz mam pytanie,ile wypijaja Wasze dwumiesieczne pociechy.mój skarb skończył 2 marca 2 miesiące jest na mleku modyfikowanym od samego początku i nic się nie zmienia pije po 80 ml,czasem tylko ma takie dni,że daje rade 130,martwię się, bo czytałam,że powinna wypijac właśnie po 130ml.i na przykład jak wypije po kąpieli kolo 19 mleko to potrafi spać do 1 w nocy bez wybudzenia,czy powinnam ja wybuczac i dawać na spiocha mleko,proszę o radę, bo serio juz nie wiem co myśleć,wizytę u lekarza mam w piątek,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie budziła...zresztą,zobaczysz,jak pójdziesz na wizytę,czy przybiera na wadze...jeśli tak,to widocznie tyle potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma 7 mcyina 1 porcjr wypija max 130 ml a zazwyczaj 120 i zawsze tak bylo. przybiera ladnie na wadze. pila co ok 3 godz teraz jeszcze inne posilki dostaje. nie cztaj ile dziecko powinno wypijac, jedne pija czesciej ale mniej inne wiecej asle rzadziej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziweczyny,trochę się uspokoilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarka kazala nie budzic.tez mala ma dwa mesiace, me zazwyczaj kolo 100-140 ml. Jak ostatni raz zje ok. 21-22 to potrafi sie o 5 obudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×