Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrekkkk  888

Proszę w temacie słucha wrażliwa skóra twarzy

Polecane posty

Gość Piotrekkkk  888

Witam Mam 18 lat od jakiś dwóch lat mam problem z suchą podrażnioną skórą i przetłuszczającą się w strefie T .Byłem u dermatologa już wiele razy ,niestety nic to nie dało wręcz pogorszyło sprawę . Jakieś dwa dni temu kupiłem krem i tonik z pharmaceris (kosmetyki polecone przez dermatologa ) porażka . Proszę o rady : ) czym myć taką skórę ? jaki krem ? ogólne rady jak dbać o taką cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pharmaceris to g***o tu się zgodzę, w sumie też mam taką skórę, strefa T tłusta, reszta mieszania, gdzieniegdzie sucho czy tłusto... ja też byłam u lekarza, jak brałam tabletki było dobrze, a potem znów to samo, staram się oczyszczać cerę rano i wieczorem, no i wieczorem nawilżam, kosmetyków wypróbowałam masę, nie znalazłam idealnego niestety, to nie będę nic polecać, bo sama szukam czegoś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz skórę tłustą albo mieszaną odwodnioną. Myć płynem micelarnym (polecam Bioderma dla cery wrazliwej) albo olejkiem myjącym (Biochemia Urody). Do tego wieczorem coś z kwasami (może być na początek krem Bandi, tonik mleczny z Biochemii Urody, Bingo 5% AHA, Uriage Hyseac AHA), a na dzień lekki krem nawilżający (lukrecjowy albo antyoksydacyjny Biochemia Urody, Sylveco brzozowy lekki, Fitomed nawilżający, Bandi Delicate Care). Nie stosować niczego, co ma w składzie alkohol denat., ani jest przedstawiane jako "matujące". A ogólne rady znajdziesz też np. tu: www.mazidla.com/biblioteka-mazide/279-skora-tusta-opis-i-prawidowa-pielgnacja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pharmaceris moge polecic krem peelingujacy migdalowy 5%- lekko zluszcza naskorek, ale nie zostawia skóry suchej tylko gladka i miekka :) co do mycia- ja uzywam olejku z biochemii urody ( sklep online), jest baardzo neutralny nie powoduje zadnego wysypu czy sciagania skory i ladnie oczyszcza, mam tez od nich tonik- hydrolat :) co do kremu- na noc staram sie zluszczac, a w dzien pod makijaz krem nivea. mialam kiedys cetaphil ale on jets bardzo tlusty ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci polecić krem nawilżający z firmy Murad, jest naprawde świetny sama go używam i dzięki niemu moja skóra odzyskała normalny, zdrowy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam emulsję do nawilżania i oczyszczania skóry twarzy, Cetpahil albo najlepiej na stronie poczytajcie, cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, spamerska dzivvka Galdermy znowu działa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnia2
Dziweczką nie jestem a Cetaphil używam i bardzo sobie chwalę działanie. Polecam wszystkim szukającym czegoś skutecznego do codziennego nawilżania twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×