Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamJednakOpory

Dzieci z in vitro

Polecane posty

Gość Hmmmm

Ja znam dwie kobiety które urodziły dzieci z in vitro. Jedna Pani ma córeczkę bardzo fajna normalna dziewczynka a druga ma bliźnięta chłopaka i dziewczynę również normalne dzieci . Teraz sama jesteśmy po ślubie i brat Męża z żoną mają 4 latka z in vitro i w drodze drugiego synka . Ich obie ciąży przebiegały normalnie , dzieci zdrowe i nie widzę różnicy między ich 4 latkiem a 4 latkiem mojej siostry poczętym naturalnie. Moim zdaniem to takie same dzieci i nie a nawet nic wstydliwego w tym ,że są z in vitro . Bratowa męża mówi to każdemy nie wstydzi się i ja to rozumiem bo nie ma powodu i z tego co widzę wszystkie osoby normalnie na to reagują. Jeśli chodzi o to czy chcesz kiedyś powiedzieć dzieciom to Twoja sprawa. W zasadzie nie ma to znaczenia bo to w żadnym stopniu na och życie wpływać nie będzie . Dzieciom poczętemu naturalnie tez rodzice raczej nie opowiadają szczegółów stosunku 😅 najważniejsza jest ciąża a przecież dziecko jest Twoje i Męża biologicznie i Ty nosisz dziecko i masz wpływ na jego rozwój w Tobie prowadząc w ciąży zdrowy tryb życia , dobrze się odżywiając itp a nie to w jaki sposób zarodek znalazł się w Tobie . Od samego początku taki zarodek dokładnie taką samą ilość dni jest w Tobie co zarodek który zapłodni się naturalnie w kobiecie tylko ze tamten jest włożony medycznie a ten sam pokonuje drogę do macicy. Jeśli bardzo chcecie mieć dziecko to do dzieła się w ogóle tym nie zastanawiaj! In vitro w dzisiejszych czasach to bardzo częsta i coraz bardziej popularna metoda zapłodnienia . Tak naprawdę nawet nie musicie o tym mówić rodzinie jeśli nie chcecie możecie poinformować ich po prostu już o ciąży i tyle 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×