Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Niewiasta stołeczna

Gdzie zorganizować w Warszawie imprezę rodzinną z dostępnym noclegiem

Polecane posty

Gość Granielka
Możesz śmiało kontaktować się z Wine&Coffe House, gdzie mają swój lokal na Olkuskiej 7 . Ostatnio byłam tam z narzeczonym na koncercie utalentowanej Angeliki Anozie - wystrój lokalu również bardzo zachwycił. Zabawa była super :) Mają przepyszne wino, które warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będziesz szukać mniejszych sal - powiedzmy do 100 osób to możesz sprawdzić na http://www.lokalowo.pl/ - jeszcze nie ma powiązania z noclegiem ale fajną restaurację na wesele znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz sprawdzić na http://www.lokalowo.pl gdzie określasz na ile osób chcesz dokonać rezerwacji, jaki typ przestrzeni Cię interesuje i dostajesz gotowe propozycje lokali, restauracji które są w stanie to dla Ciebie zorgnaizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś planuje jakąś większą imprezę, to polecam firmę www.estradawolomin.pl która świadczy kompleksową obsługę techniczną na wysokim poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z noclegiem może nie, ale świetnym miejscem na imprezę rodzinną z pysznym tradycyjnym polskim jedzeniem to Restauracja Klimczok. Od niedawna wszystkie imprezy urządzamy tam i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają pyszne, domowe jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamałgosia
Byłam u znajomych w Rozdrożu niedaleko Parku Łazienkowskiego. Super się bawiłam. To miejsce ma coś w sobie. Czułam się jak w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Ci serwis https://chrzcinyikomunie.pl/ mam nadzieję że znajdziesz coś dla siebie posiadają bardzo dobrze rozbudowaną bazę danych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barannnskka

A nie lepiej pod Warszawą? Będzie dużo taniej. Zobaczcie sobie dom weselny Astoria. Organizują tam różne imprezy. Mają ładna salę i serwują naprawdę smaczne jedzenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Złote runo - góra Kalwaria, świetne miejsce, byłam tam na weselu raz i na chrzcinach, zawsze świetna obsługa, miejsce bardzo ładnie wykończone, ogólnie ja byłam bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecinka
Dnia 26.02.2019 o 11:18, Gość Miśka napisał:

Złote runo - góra Kalwaria, świetne miejsce, byłam tam na weselu raz i na chrzcinach, zawsze świetna obsługa, miejsce bardzo ładnie wykończone, ogólnie ja byłam bardzo zadowolona. 

Też tam byłam. Muszę przyznać, że było naprawdę fajnie, zero wpadek czy niedociągnięć, smaczne jedzenie i wyjątkowo miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelaine

Co prawda to restauracja, a nie restauracja z hotelem, ale warto wziąć pod uwagę to miejsce przy wyborze miejsca na wesele – Restauracja Ursus. Smaczne jedzenie i dobra cena za talerzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosia

Bardzo fajną imprezę rodzinną można zorganizować w Zamku Ujazdowskim. Znajduje się tam restauracja Instalacje Art Bistro, którą serdecznie polecam. Mają pyszne jedzenie i bardzo fajną obsługę. Samo wnętrze jest też wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Pałac Kobylin My tam organizujemy większość naszych imprez rodzinnych. Mają świetnych kucharzy. Bardzo ładnie urządzony pałac z ładną salą bankietowa i komfortowymi pokojami dla gości przyjezdnych. Jeszcze nigdy nas nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pałacu Lasotów można ładnie urządzić ładne przyjęcie. Eleganckie miejsce otoczone klimatycznym parkiem. Pyszne jedzenie  i bardzo dobra obsługa. Miejsce godne polecenia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie jest w Nieborowie w dworku Biała Dama. Moja siostra organizowała tam przyjęcie komunijne swojej córce. Było super. Elegancki dworek, spokojna okolica (dzieciaki mają gdzie biegać). Impreza perfekcyjnie przygotowana. Profesjonalna obsługa i pyszne jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to indywidualna decyzja każdej pary. Byłam na kilkudziesięciu weselach w swoim życiu i czasem był opłacony czasem samemu trzeba było opłacić a czasem nawet samemu sobie ten nocleg znaleźć. Nie miałam z tym żadnego problemu. My osobiście nie opłacamy - cena noclegu za pokój dwu osobowy ze śniadaniem to 260 zł. I nie robimy poprawin również.

Można zastanowic się nad wynajęciem autokaru:  https://www.migdaltrans.pl Który ich przewiezie na miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W  sumie   świetną opcją  wydaje mi się również     Konstancin-Jeziorna restauracja    w Hotelu Borowina .  Bo mają  tam smaczne posiłki i  w samym  hotelu  też dostępne  są pokoje  w  wysokim  standardzie. Z  tego co wiem  oni organizują najróżniejsze okoliczności, dlatego warto byłoby zapytać o pełną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×