Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolejna po trzydziestce...czyzby

Polecane posty

Gość gość
Ja bym sie chetnie zaprzyjaznil z jakas kobieta ale mnie zadna na tym forum nie chce hehe ironia losu a tak powaznie to chcialbym kogos poznac mieszkam w Norwegi i tutaj tez ciezko poznac jakas fajna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest ktos ze szkocji?okolic edynburga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie. Dziwnie się to w życiu układa, że jedna ma szczęście i szybko znajdzie fajnego męża (nawet jak jest brzydka i gruba), a druga ma ciągle pecha do facetów i przyciąga ale nie takich jakby chciała, mimo że nie jest brzydka ani garbata smutas.gif ------ Moze ci faceci nie lubia pustych lasek co po urodzie przydatnosc do zwiazku oceniaja - i po tuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie wychodza z zalozenia ze NIE TY TO BEDZIE KTOS INNY...faceci maja wlasnie takie podejscie bo w sieci mnostwo bab. xxxx niestety to jest prawda co piszesz. Faceci mają też większy wybór. Bo nawet 40latek może startować do 25 latki i taka może się starym prykiem zainteresować jeśli on jest zamożny, ma dobrą pozycję. Natomiast kobiety mają gorzej, bo jak chcą szukać partnera na życie to raczej tylko wśród starszych od siebie...bo młodsi to wiadomo, im stara baba tylko do seksu potrzebna i raczej się z taką nie ożenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie chetnie zaprzyjaznil z jakas kobieta ale mnie zadna na tym forum nie chce hehe ironia losu a tak powaznie to chcialbym kogos poznac mieszkam w Norwegi i tutaj tez ciezko poznac jakas fajna dziewczyne xxxxx ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Mam 31lat i marzenia o wielkim domu mezu dzieciach psie poszly w zapomnienie.' To szybko ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na małżeństwo zawsze będzie jeszcze czas, nie warto decydować się na kogokolwiek...tu jest fajny blog dla osób po trzydziestce: www.magnoli.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×