Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwikiwikiwi

Co na katar da niemowlaka?

Polecane posty

Trochę się naszukałam, ale nigdzie nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi – co polecacie na katar dla dziecka, macie jakieś sprawdzone preparaty? Wiem, że trzeba wodę morską stosować. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść majerankowa,kilka kropelek olejku olbas na poduszkę lub bluzeczkę,dużo wody morskiej i ściągać aspiratorem,jeśli masz nebulizator to inhalacje z soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję to co pzu, z dużym naciskiem na ściąganie kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakraplam swoim mlekiem, działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy od dobrego roku, Physiomery dla dziec. Po wielu woda, ta okazała się najlepsza. Mogę ją polecić, bo ma bardzo delikatną aplikację i nie boję się o małe nosek , a działa na glutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wapno w płynie dla niemowląt bezsmakowe i nasivin. No i aspirator. u nas zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodac ze przed urzyciem aspiratora aplikuje wode morska - łatwiej usunac smarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podpowiem nasz włoski Novama Familino Pro z gwarancją dożywotnią. Świetny sprzęt, bo multizadaniowy, do inhalacji ale też do irygacji. Maseczki są dopasowane, nie uciskają w policzki, i też fajnie że otwór wentylacji jest skierowany w dół, także żadne opary aerozolu nie dostają się do oczu, nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia

Mi osobiście bardzo dużo daje regularna inhalacja, rzadziej łapię infekcję, lepiej mi się oddycha itd. używamy w domu od zeszłego roku modelu Pro od Sanity i jak najbardziej go polecam. Nie ma strat leku, to co wlewam to potem dostaję w samym aerozolu. Intuicyjna obsługa, nie trzeba kończyć żadnego kursu żeby poradzić sobie tutaj z maseczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×