Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zbita kupka u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

moja córka ktora ma prawie 7 miesięcy od tygodnia robi twarde zbite kupki. Nie ma problemów z ich zrobieniem, robi codziennie. Od 3 miesięcy dostaje już pokarmy inne niz mleko. Od miesiąca do posiłków wprowadziłam mieso i ryby. Czy to normalne że kupka nie jest już taka luźna jak kiedyś? szukam w necie i w sumie nic nie moge znaleźć konkretnego. To moje pierwsze dziecko więc nie wiem co m,ysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, je coraz więcej "dorosłych" pokarmów to i kupka "dorosła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki bo troszke sie denerwowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój taka robi już 5miesięcy. Teraz ma 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn miał ale wcześniej może w wieku 4-5 mies i miał przy tym zatwardzenia oraz bóle brzucha, byłam zmuszona co jakiś czas s tosować czopek glicerynowy, potem to wróciło do normy jak zaczął jeść owoce np jabłko, musisz uważać na to co dziecko je, jak będzie jadło zbyt tłusto też będzie zatwardzenie np jeżeli będziesz dosypywać większą ilość mleka do wody niż norma wskazuje lub za bardzo zagęścisz jedzenie, poza tym trzeba też odpowiednio poić i możesz dawać już więcej jabłka na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, zbita kupka przebila chyba juz 4 kupki. niedlugo bedziecie tak obrazowo opisywac wyproznienie swoich dzieci, szczegolnie w tytułach topiców, ze wszystkie tu bedziem beltac. zjec te kupki na sniadanie, jak tak sie nad nimi rozplywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ją zbił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyzej- to jest watek m.in.o macierzynstwie. Autorka zastanawiala sie czy taka kupa jest normalna, czy nie- uwazam to za NORMALNE pytanie..lepsze na pewno od pytan "czy takie/siakie imie jest modne/ladne/na miejscu" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaaaaaaaaaaaa
wystarczy użyć mózgu.. skoro dzieciak je normalne produkty to ciężko, żeby kupa była luźna jak po mleku :O No ale autorka zamiast mózgu ma zbitą kupkę więc wszystko w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, ty napisalas normalnie - kupa. i niekoniecznie w tytule topicu. po prostu to zakrawa o odpieluchowe zapalenie mozgu i to zaawansowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiasz sie.. Jesli lubi pisac zdrobniale..to co? Tez niektore zdrobnienia dziwnie brzmia dla mnie ale kazdej sprawa dopoki temat normalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×