Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guska31

ciąża i problemy z nią związane

Polecane posty

Gość guska31

Witam dziewczyny jestem tu nowa i mam wielki problem zaraz powiem dlaczego.Jestem w 9 tyg ciąży licząc z OM a z USG ze w 7 tyg bo tak wyliczyl lekarz mierząc mój pęcherzyk płodowy ale w czym tkwi problem ze sa male zarysy zarodka bez echa czyli brak serduszka :( Lekarz kazal mi czekac jeszcze 2 tyg twierdzac ze może się cos rozwinie ja w to watpie gdyż chyba to nie możliwe żeby zarodek był mniejszy nawet od wielkości pęcherzyka bo niby do zapłodnienia doszło 7 tyg temu wiec moja fasolka tez chyba powinna być rozwinieta na 7 tydz czy jednak może być jeszcze młodszy?????proszę pomóżcie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj tyle ile kazał lekarz nie zamartwiając się zbytnio, gdyby sprawa była totalnie na straconej pozycji pewnie by Ciebie o tym poinformował. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w ósmym dopiero rusza puls...mogłaś mieć owulację później niż myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie w 6, ale jeżeli Ci se owulacja przesunęła o tydz to moze dopiero będzie to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob usg za tydz w 10 tyg od om juz powinno widac bicie serca, wlasciwie to juz w 6-7 powinno byc widac, chyba ze przesunela by sie owulacja to maks 7-8. Tak mi lekarz wyjasnial. Mialam taka sytuacje jak Ty i niestety ciaza obumarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie serduszko malucha ylo widac dopiero po 8 tygodniu ciazy, wiec sie nie mart i spokojnie poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska31
Witam was serdecznie dziekuje za mile słowa:) będę czekac do następnego usg może się rozwinie i będzie wszystko ok albo się okaze ze ciaza obumarla i będzie czekac mnie zabieg :( tylko nie mogę znales nigdzie na gogle czy zarodek może być mniejszy od pęcherzyka wpisuje ciaza 9 tyg pęcherzyk 7 tyg a czy zarodek może mieć np. 5 tyg czy to raczej nie realne już sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam dzieci i chyba nie chce ale gdybym miala to nie wiem... :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×