Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barmaid

Sex po imprezie z nieznajomym

Polecane posty

Gość Barmaid

Kolejna nocka za mną... Tyle ładnych młodych laseczek się naoglądałem, ale po raz kolejny żadna nie dała się namówić na wspólny powrót do domu... No cóż... Dziś w nocy znów trzeba będzie spróbować swoich sił. Dziewczyny.. Czy zdarza się Wam uprawiać sex z gościem dopiero co poznanym na imprezie ? (np. w toalecie w klubie, w samochodzie, czy u niego w domu) ? Wierzę, że kobiety kochające sex bez zobowiązań muszą gdzieś tu być ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdarza sie dla mnie to obleśne i chore seks to coś zbyt intymnego i powiązanego z uczuciem brzydzilabym sie dotknąć obcego faceta i wstydziła przed takim rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nieznajomym jest fajnie,bo podniecenie większe,nie wiadomo,czy będzie dobry .To sprawdzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z nieznajomym pozostawia zawsze niedosyt, bo przez jeden numerek facet nie pozna kobiety, co lubi czego nie co ją kręci. Raz miałem taką sytuację i musiałem nakombinować aby miała orgazm zajęło mi to 3 h...ale ja to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bzykam się z nieznajomymi. Zawsze się przedstawiam - "jestem Baśka, a ty - Roman" Pogadać też wypada, więc - "Załóż gumkę - ok" Już znajomi i już można wypiąć tyłeczek w jakimś zakątku klubu. Najbardziej lubię takie scenariusze - obserwujemy się na dystans, wychodzę a on podąża za mną, gest zgody i zapoznanie jak wyżej z jednoczesnym podciąganiem sukienki. Seks jest początkiem a nie zwieńczeniem wspólnego wieczoru. Nieczęsto, ale bywa że mnie nachodzi ochota na takie ryzykowne i wyuzdane przeżycie. Dobieram miejsca na odpowiednim poziomie, zwykle na wyjazdach służbowych. Strój wtedy z rodzaju "clubwear", nie wersje najostrzejsze, ale zdecydowanie seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmaid
Oj Baśka Baśka ;) Gdzie byłaś przez całe moje życie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barmaid - ja sobie nie wyobrażam bzykac się z facetem, ktorego w ogole nie znam, nawet gdy jestem pijana to jednak wiem co robie i nie poszlabym do lozka z pierwszym lepszym. Umowilam sie za to na sam seks bez zobowiązan przez internet, pierwszy raz gdy mialam 17 lat, chlopak starszy o 3 lata, bylam wtedy dziewicą :D wiem, ze dla wiekszosci to okropne, obrzydliwe, ze jestem dla was szmatą ale wtedy bylam biedna, ubieralam sie byle jak, bylam nielubiana, chcialam miec to wreszcie za sobą, jemu sie podobalam, super przystojniak bardzo sympatyczny, spotykalismy sie przez cale wakacje ;) Drugi raz po nieudanym zwiazku spotkalam sie w podobny sposob, facet 29 lat, ale to byla kompletna porazka, on mnie wylizal, wypiescil i jakos sie wykrecilam z reszty, slaby byl, nie czulam podniecenia nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmaid
Też uda mi się czasem umówić przez internet na sex z jakąś dziewczyną. Zdarza się to rzadko, ale jest tak samo fascynujące jak poznanie nieznajomej dziewczyny w klubie i spotkanie się z nią tej samej nocy lub następnego dnia w swoim łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona zawsze tak robi , ale bierz za to nie mnie jak 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mysl ze w gumce sex jest bezpieczny :D zycze conajmniej hpv i hsv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie! Dosyc czesto, jak jest chemia, flirt na pelnych obrotach to tak jakos naturalnie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem kobietą, która uwielbia seks jest dla mnie wszystkim. Tutaj zobaczysz moje foty i nr tel :http://sex-rozmowy.pl/sabina_sex_telefon.html Chcę to robić przez cały czas, masować, lizać, ssać, twojego Twardziela. Zadzwoń do mnie, a przekonasz się, że wiem jak sprawić żebyś był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka zaprosila mnie na impreze, zastanawialam sie ale poszlam sama bo maz pracowal za granica Na tej imprezie byl znajomy jej meza, wczesniej go wcale nie widzialam, W sumie milo czas spedzilam i nie wiem co bylo przyczyna ze go do mieszkania zaprosilam. Po chwili juz jego bolca w buzi mialam i i ssalam jak wariatka, Uwielbiam obiagac bo czesto to robie mezowi, a gdy juz wszedl wemnie to poczulam na jakiego ku/ta/sa natrafilam , ale przez chwile nie zalowalam bo na takiego juz dlugo czekalam. Jak chcial tak sie mu podsuwalam zebym caly czas calego po jadra w cipulce miala. A cala drzalam bo tak p******a jeszcze nie bylam, rabal mnie jak zwariowany a ja tylko sie zwijalam ale nic mu nie zabranialam.Na pozegnanie jeszcze loda mu zrobilam i na nastepny sex sie umowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznalam chlopaka oczarowal mnie rzucil zaklecie o 6 lat mlodszy dostawial sie ale nie uleglam dal mi nr coz napisalam utrzymywalismy kontakt do czasu gdy chcial sie spotkac a ja stchorzylam.Zniknal.Po paru tygodniach spotkalam go w tym samym klubie w tym samym miejscu gdzie sie poznalismy i teraz albo nigdy te pocalunki...byla miedzy nami chemia ten ogien i pragnal mnie a ja jego.Wyszlismy z klubu w mroku ulicy w zakamarku namietnie sie calowalismy doszlo intymnych spraw ale na tym skonczylam chcial bez zabezpieczenia.Mial napisac obiecal wiele i wiecie co na krotka chwile wyszedl i przepadl do dzis.A ja lecze zlamane serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Dziewczyną, jesteś z Krakowa. masz fantazje z nieznajomym to napisz proszę co Ci po głowie chodzi...może warto to zrealizować...o ile to nie lot F-16 bo na to nie mam uprawnień;) Mój mail: snow@mp3.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga pani
Byliśmy z mężem na weselu u znajomych. Było bardzo ciepło więc pod sukienke nie założyłam nic byłam naga nad ranem postanowiliśmy z mężem się przejść nad jezioro zaczęło się robić szaro szliśmy leśną wąską drogą mąż zaczął mnie obacywać wyjął moje pierśi z sukienki nie protestował bo sprawiało mi to przyjemność i tak pomalutku szliśmy drogą stanęliśmy mąż zaczął mnie całować i pomalutku rozpioł mi sukienkę zsunol mi ją z ramion i stałam nago zaczął mnie głaskać po cipce dupc****escił moje piersi czułam jak mu zaczyna stawać k**** rozpiełam mu rozporek i wyjęła jego k****a był jeszcze w stanie lekkiego zwisau zaczęłam mu go lekko masować by stanoł lecz on powiedział ze idziemy nad jezioro chciałam się ubrać lecz on nie pozwolił szłam nago po drodze. Spytałam a jak nas ktoś zobaczy jak się będziemy kochali to co wtedy zrobisz odpowiedział ze zaprosimy go do nas i będziemy kochali się we troje zawsze o tym marzylaś myślałam że to jeszcze alkohol przez niego mówi ale faktycznie miałam takie marzenie by kochać się z paroma facetami naraz chciałam spróbować jak to jest ale to były zawsze marzenia. Dotarliśmy nad jezioro było ślicznie ja naga mąż też się rozebrał zaczęliśmy się kochać ludzi nie było widać ani słychać nie wiem jak to się stało ale pojawiła się para i nakryć nas na seksie powiedzieli ze oni przyszli w tym samym celu i jak nie mamy nic przeciwko chętnie by się do nas przyłączyli bo we czworo i raźniej i lepiej mąż odrazę się zgodził. Byliśmy obok siebie bardzo blisko kobieta jęczała z rozkoszy mąż mnie też mocno dymał w końcu padła propozycja wymieniamy się partnerami nie zdążyłam zaprotestować jak facet już leżał nanie i wkładał mi swojego k****a a miał bardzo grubego wiec myślałam że wkłada mi rękę ale go przyjęłam na początku trochę mnie bolało ale jak ciekawe się rozciągneła to poczułam jak super wypełniona jest przez z jego k****a. Dymał mnie po same jaja wchodził bardzo głęboko gryzł i piescił moje cycki byłam tak mocno podniecona ze dostałam organu potem drugiego aż facet wkońcu trysnoł spermą w mojej cipce ale jeszcze nie wyszedł tylko pomalutku jeszcze mnie dymał. Maż tez spuścił się jej w cipce i dał k****a do obciahniecia. Pan wstał i spytał czy jesteśmy zadowolone bo on by chciał by najpierw jednak potem druga były w******ne na dwa k****a naraz zgodzilysmy się poszliśmy do jeziora się podmyć wyszorowac nasze cipy a panowie umyć k****a przed następnym ******iem my jeszcze myśmy sobie odbytu bo panowie tez chcieli zakosztować analu.Po kurtki odpoczynku zaczęliśmy zabawę od nowa.Pierwsza byłam ja najpierw zaczęłam im obciagac k****a jak to robiłam na polane przyszły jeszcze trzy pary i zaraz do nas dołączyły co to była za organizację ja naraz miałam aż cztery k****a naraz dwa w c***e jeden w analogicznym i jeszcze jeden w ustach a spuszcza się wszyscy panowie na mnie byłam cała zaspermiona ale było warto .Wszystkie panie były tak samo w******ne jak ja i co się okazało wszyscy byliśmy z tego samego wesela po super ******iem poszliśmy dalej na wesele umówiliśmy się na poprawiny na wieczór tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×