Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćććśś

Kobiety wyluzujcie troche

Polecane posty

Gość gośćććśś

Czy nie uważacie, że niektóre kobiety chcące na siłę zostać matką strasznie panikują? Po 6 miesiącach chcą robić badania, łykają jakieś pigułki, piją jakieś ziola, mierzą temperaturę i inne cuda. czy nie lepiej po prostu zdać się na los??Doszukują się objawów na siłe...I żeby nie było - ja też starałam się od dziecko. Z pierwszym udało sie po 4 miesiącach starań, z drugim po 12. Ale jak patrzę na to z perspektywy czasu to wszystko to było jakieś bardziej na luzie. Oboje chcieliśmy dziecko ale bez tych wszystkich ,,zabiegów" i jakoś się udało bez niepotrzebnych stresów i załamań że znowu przyszedł okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w 100% a najbardziej rozpierdzielaja mnie te ktore robia test przed okresem, wychodza dwie kreski a potem placza bo poroniły:O i nie wytłumaczysz ze wiele ciaz tak sie konczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Ci powiem z mojej strony stwierdziliśmy że chcemy mieć dziecko-seks i właśnie znów nie wyszło przyszedł okres... i tak 3 mce. Stwierdziliśmy, że dajemy sobie na razie spokój. W lutym chyba już po dniach płodnych było jak wróciliśmy do rozmowy, ale ustaliliśmy-seks jest przyjemnością, dziecko będzie to będzie nie to nie. Totalny luz 22.05 była ostatnia miesiączka :] dzisiaj mój Skarbek ma niecałe 14 mcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×