Gość Dzesmisia Napisano Marzec 15, 2014 Witam, może któraś z was studiuje filologie romańską na UW, z językiem francuskim od podstaw. Jeśli tak, to bardzo prosiłabym o udzielenie odpowiedzi :) Czy polecacie ten kierunek i jaki był próg punktowy w tym roku? :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach