Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

menu na komunie macie juz wybrane i zamowione

Polecane posty

Gość gość

??????????? ja bede miala prawdopodobnie takie tzn jeszcze sie zastanawiam napiszcie co o nim myslicie: obiad: rosol z makaronem lub krem z borowikow - kazdy gosc bedzie mogl sobie wybrac jaka chce zupe rolada wieprzowa kotlet schabowy z pieczarkami kaczka pieczona z jablkiem kotlet Havay - z ananasem roladki nadziewane warzywami pieczen z karczku - na jedna osobe 3 porcje miesa ziemniaki z koperkiem kluski slaskie sos pieczeniowy surowka z czerwonej kapusty surowka z bialej kapusty kapusta zasmazana surowka z marchwi i pora ... deser: lody z bita smietana i owocami dla kazdego po porcji + kilka dodatkowych gdyby ktos chcial dwie kawa zwykla, rozpuszczalna, z ekspresu, latte i mrozona z bita smietana herbata czarna, zielona i owocowe ciasta - sernik na zimno, szarlotka, krowka, orzechowiec, karpatka, ptasie mleczko - po 3 kawalki na osobe ... zimna plyta: wedliny roznego rodzaju oczywiscie porzadne miesa pieczone roznego rodzaju deska serow plesniowych kurczak w galarecie ryba po grecku jaja faszerowane salatka tortellini salatka z kurczaka i brokulow salatka jarzynowa pieczywo rozne rodzaje + prawdziwe maslo ... kolacja 1: udka z kurczaka na ostro stek ze schabu z pieczarkami - po dwie porcje kazdego na osobe frytki kuleczki ziemniaczane sos czosnkowy surowka z kapusty pekinskiej surowka z bialej kapusty ... kolacja 2: krokiety z kapusta i grzybami krokiety z miesem paszteciki barszcz czerwony ... i co wy na to?????? myslicie ze wystarczy??? prosze o oceny bo sie bardzo stresuje razem z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha komunia bedzie na okolo 95 osob i teraz mamy jeszcze problem ile kupic napojow i jakich bo to musimy we wlasnym zakresie zalatwic jesli ktos ma juz doswiadczenie w tej kwestii to prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez do tego dodaj koło i jebnij sie nim w czoło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhhh Boże, żal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety, ja na Weselu miałam 80 osób. Nie przesadzacie? I to menu, też jak na weselu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem za mało jedzenia i za mało gości. Bardzo skromnie to zaplanowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no mysle ze to prowo, ale z drugiej strony kobita sie tyle naprodukuwala wypisujac menu, ze mam pewne watpliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zaniedbanie
rozumiem, ze prywatnego fotografa i kamerzyste zamowilas ? mam nadzieje, ze orkiestre terz masz, albo dj-a :) no i musowo limuzyne, zeby zawiezc i przywiesc dziecko z kosciola tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robie sama komunie w domu a menu bedzie takie jakie zrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy nie rozumeim o co wam chodzi? czemu to niby mialoby byc prowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanndaaaa
A to komunia czy wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komunia na 95 osób? :O o matyldo... :O a wesele dziecku na 400 pewnie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie a gdzie w tym dziecko i jego pierwsza komunia, a gdzie w tym modlitwa, a gdzie w tym uciecha dziecka ze przyjeło do serca Pana Jezusa? tylko żarcie i pewnie koperty, naprawde żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym przeszkadza porzadne przyjecie w duchowym przezyciu no slicham?? jedno nie moze sie laczyc z drugim?? my chcemy zeby dziecko to zapamietalo na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam komunie na 80 osób bo mój tata miał 8 rodzeństwa a moja mama 10 kuzynostwa i wszyscy mieszkali w tym samym mieście i wypadał o zaprosić. Jak do tego doszli jeszcze dziadkowie, chrzestni, moi kuzyni (czesto starsi o 10 lat) i reszta rodziny mieszkająca w maszym mieście to sie zrobiło małe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne dzieciak bedzie siedzial gdzies w kacie a ty z rodzinka bedziecie wp*****lac przy stole zapijaj wszystko piwskiem i liczyc koperty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie osoby ktore maja malA rodzine to tego widocznie nie rozumieja ale ja mam duzo rodzenstwa i maz takze dlatego wyszlo tyle osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo porcji miesa na osobe na obiad i tak samo za duzo na kolacje. Za to mysle ze za mało ciasta - 3 kawałki na osobe na całe popołudnie to niewiele. I miło by było zamiast szarlotki ( dosc pospolite ciasto) zrobic tort z białym kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ta impreza będzie trwała? 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co aż tyle jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to beda duze kawalki ciasta 7 na 7 cm wiec wydaje mi sie ze starczy... a o torcie zapomnialam napisac hahaha tort oczywiscie tez bedzie :D ale bedzie wieczorem tzn po 1 kolacji dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno - zamiast pieczonej kaczki proponuje kotlety z piersi kurczaka albo zwyczajnie upieczone filety. Zakladam ze na komunii beda rowniez dzieci a reszta z tych propozycji raczej dzieciom nie przypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieci wlasnie sa przewidziane roladki z warzywami one sa z kurczaka zapomnialam napsiac no i te kotlety z ananasem tez sa z kurczaka wiec mysle ze dzieciom bedzie smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos moglby mi napisac ile napojow powinno sie kupic na taka ilosc osob i jakie najlepiej kupowac napoje to bylabym wdzieczna co do alkoholu to bedzie wino biale i czerwone tylko tez wlasnie nie wiemy ile tego kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dorosłe to menu, zupełnie nie pod dziecko, które jest tego dnia najważniejsze! wybrałabym z tego co zaproponowałaś dużo bardziej okrojony zestaw: rosol z makaronem / krem z borowikow rolada wieprzowa / kaczka pieczona z jablkiem kluski slaskie surowka z czerwonej/ białej kapusty kapusta zasmazana surowka z marchwi i pora lody, ciasta - szarlotka, krowka, orzechowiec, karpatka, kawa z ekspresu / wybór herbat ... zimna plyta: wedliny i miesa pieczone roznego rodzaju ryba po grecku jaja faszerowane salatka tortellini salatka jarzynowa pieczywo rozne rodzaje + prawdziwe maslo OWOCE!!!, FAJNE SŁODYCZE KTÓRE LUBI TWOJE DZIECKO! ... kolacja 1: udka z kurczaka na ostro kuleczki ziemniaczane sos czosnkowy surowki z obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owoce oczywiscie ze beda ale nie pisalam o tym bo zapomnialam tak jak i o torcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wszystko z mięsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×