Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój ukochany w lipcu bierze ślub

Polecane posty

Gość gość

Znamy od dzieciństwa. Mieszkaliśmy koło siebie. Nasi rodzice dobrzy znajomi. Kocham go od 3 lat. On ma 30 lat, a ja 24, jego narzeczona 27-robi doktorat. Serce mnie boli, bo myślałam że ich związek jest tylko przelotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie co do niego czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to samo. Ludzie, nie łykajcie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że się domyśla. Kupują mieszkanie-bajka 120 m 3. Jak zobaczyłam projekty wnętrz to łza mi się w oku zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodź przytulam 🌻 A teraz posłuchaj ;) On nie jest Twój gdyby tak było to Ty szukałabyś wymarzonej sukni ślubnej i nosiła na palcu zaręczynowy pierścionek... postaraj się zapomnieć - wiem dobrze się mówi... życzę Ci aby szybko przestało boleć i abyś spotkała Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz jak ja bym chciała to teraz robić i nosić taki piękny pierścionek zaręczynowy jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam się przez przypadek. Byłam tam z mamą ona była z nim. Wybierali obrączki, wybrali kwiaty i auto. Spalam Spytałam się jaką suknie wybrała - śliczna prosta suknia, bez welonu i skromny bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie bo czesto ludzie sie rozwodza i tak :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzieli tyłem do nas . Humor im dopisywał. Najbardziej za kolo mnie w serce jak ona położyła głowę na jego ramieniu, a on objął ją i pocałował w czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha znowu ta sama :P dziewczyno, wez sie za pisanie ksiazek tutaj nic nie zarobisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczęłabyś spisywać te historie w na kartkach zamiast na Kafeterii to już byś tom krótkich opowiadań wydała. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nawet takie felietoniki do jakiejś gazety typu tele tydzień czy naj... naprawdę - mogłabyś spróbować na tym zarobić, zamiast na kafe to wklejać i nic z tego nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×