Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aliss1000

dieta

Polecane posty

Gość aliss1000

Witam wszystkich forumowiczow, chciałabym przedstawic swoją wersję diety która nie dla wszystkich moze okazac się skuteczna z uwagi na wytrwalosc Zasadą którą zastosowałam wiele lat temu Polegała ona na tzw.zaszuszeniu żałądka ciężko osiągnąc ten efekt Ja osobiście nie stosowałam diet wymyślonych przez dietetyków nie piłam litrów wody ograniczałam się do posilków 3 4 razy dziennie zasade wyczytałam z róznych czasopism sniadanko 2 kromeczki chleba z nabialem jesli mamy wieksze zapotrzebowanie zółtym serm to nas głód do obiadu nie dopadnie obiad normalny tj porcje jak dla dzieci równomiernie mieso np ziemiaki i sórówki kolacja około 3 4 godziny po obiedzie gotowane warzywa na parze lub normalnie w garnku na malej ilosci wody jesli to się znudzi mozna jesc tez kanapki ale nie przesadzac z iloscia ale tylko z wedliną gdyz jest szybciej rozkladana niz nabialy czekolada wbrew pozorom nie jest tucząca za to fajnie uspakaja i poprawia nastrój unikac ciasteczek Na początku diety dobrze zacząć od ćwiczen naciągających mięsnia oraz rozmasowac ciało ja do tego uzywłam takie kulki Efekt był oszałamiający ok 20 kg w pół roku Co jest w tym istotne w tamtym okresie miałam pracę siedzącą a jedyny sport to szybkie tempo na piechotkę do pracy Od dzisiaj powracam do mojej diety o efektach napiszę póżniej Proszę o nie kontrolowanie wagi co dzień max raz na tydzień Unikać makaronów sosów tzw obiady na sucho i według mnie zup wbrew pozorom rozgorowane warzywa tracą na wartości i rozpychają żałądek ja osobiście godzinę po spozyciu zupy mam ataki głodu Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE SERDECZNIE ja nie mam nadwagi, dmi w normie, jedynie mam oponke na brzuchu i ostatnio za duzy apetyt , wiec wszystko powoli zaczyna mi isc w brzuch , wiec nie mac co czekac tylko sie wzias za siebie sprobuje tych 3 posiłkow od jutra , mozesz napisac menu przykladowe ? od wczoraj pije oct jablkowy , dzis zaczynam pic kminek . ocet mi zmniejsza apetyt wiec postanowilam go znowu pic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zaczynam z kminkiem i octem mozna sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×