Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukasz30

Szukam Milosci

Polecane posty

Gość gość
do Łukasza30: tak na marginesie, kompromis jest dobry, ale pytanie, czy nie czujesz, że zatracasz swoją tożsamość i wartości, gdy ciągle w życiu, w związku towarzyszy Tobie kompromis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Łukasza 30: to powiedz tylko, jaka branża (na dobry początek):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz30
nie jestem typem osoby, która dąży do osiągnięcia celu wszelkimi możliwymi sposobami, dlatego też kompromis w moim życiu bardzo często występuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do numero duo: chyba się nie zastanawiasz lub nie sprawdzasz? żartuję oczywiście.. ;) śpisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz30
branża dość przeciętna.. mało interesująca dla wielu z nas, aczkolwiek niezwykle potrzebna w obecnych czasach i dostrzegana dopiero w odpowiednim momencie życia.. a druga branża wręcz przeciwnie.. wesoła, interesująca, lekka, miła i przyjemna, pozwalająca na chwile zapomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Łukasza30: a czy odnosisz wrażenie, że coś przez kompromis w życiu straciłeś? czujesz jakiś żal czy rozczarowanie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz30
Oczywiście że straciłem.. Mam tego pełną świadomość.. Gdybym brnął do celu za wszelką cenę, to teraz byłbym pewnie bardziej spełnionym człowiekiem niż jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Łukasza30: ok. zatem pierwsza to jakaś techniczna branża, a druga typowo rozrywkowa, a konkretnie możesz napisać jakie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz30
Idę spać tak czy inaczej.. Zostawiam swój namiar na wypadek chęci dokończenia tematu.. lucassso84@gmail.com życzę dobrej nocy wszystkim i znalezienia tego kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz30
Mogę być bardzo konkretny.. Ale już nie dzisiaj i nie tutaj :) Słodkich Snów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej nocy, Łukaszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w adresie mailowym są 3 "s"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz30
tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Łukasza 30: ok. dzięki:) jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
witam :) dziękuję za radę ;) nie skryję się w krzaczorach ;) ale zastanawiam się czy nie poprosić koleżanki, która będzie się jutro widziała z naszymi wspólnym kolegami (tzn moimi i tego chłopaka), żeby zrobiła dyskretny wywiad ;) ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo boję, się że ona się wygada o co chodzi albo oni się domyślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wysłałam maila:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć bullinko:) miło Cię "widzieć". Nawet jeśli koleżanka się wygada, to będzie łatwiej, psychicznie "przygotujesz" tego Adonisa i sam może zagada. A cel jest taki, abyście byli razem, więc niech się wygada..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
Ech chciałabym żeby to wygadanie wyszło na dobre, ale mam taki uraz do tego typu sytuacji :O ale to jeszcze z czasów liceum, ale cóż wtedy chłopcy byli jeszcze niedojrzali i raczej dziwnie reagowali na wieści o sympatii dziewczyny, szczególnie młodszej :P mam nadzieję, że ten mój jest dojrzały, przynajmniej takie sprawa wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
qrcze a może znajdę chętnego na lodzika z finałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
ech widzę już się dzieciaki albo zazdrośnicy włączyli do topiku :O 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
no to jak nie ma chętnego to idę spać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bulinnko: cześć:) tak z ciekawości zapytam, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
cześć :) mam 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już w twoim wieku nie ma co się czaić i długo zastanawiać tylko trzeba działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
mi się nie spieszy ;) ale przyznam, że są małe szanse na znalezienie fajnego 30 - letniego faceta, a tu się zapowiada że się stało ;) tylko jak sprawić żebyśmy byli razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj zrobić pierwszy krok ale tak dosyć subtelnie, mi się kiedyś udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
a możesz opisać swoją sytuację? :) może mnie zainspiruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykaliśmy się sporadycznie w pracy ale nie byliśmy nawet na "ty". Dowiedziałam się gdzie będzie pewnego dnia ( sam:)) no i poczekałam tam na niego i udawałam przypadkowe spotkanie. Porozmawialiśmy trochę, on zaproponował żeby mówić sobie po imieniu bo przecież jesteśmy w podobnym wieku. I jakoś się potoczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinnka
brawo za odwagę :D śmiała dziewczyna z Ciebie, ja nie wiem czy zdobyłabym się na takie "przypadkowe" spotkanie... a może po prostu za mało mnie to tego chłopaka ciągnie, bo może gdyby to miało być to to coś bym wykombinowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaka tam
kompromis kłóci się z dobrą oceną swojej osoby. jeśli sądzisz że jesteś inteligentny, mądry, opanowany itp. czyli znajdujesz dobre rozwiązania spraw to stawiaj na swoim, nie zawsze idź na kompromis. kobiety to lubią, czują się bezpieczniej z takim facetem który rządzi (choć nie ukrywam że z powodu przekornej natury i tak się będą sprzeczać że też chcą decydować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×