Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

serial sprzed 20 lat, może ktos pamięta tytuł

Polecane posty

Gość gość

około 20 lat temu oglądałam z mamą taki śmieszny serial, słabo pamiętam może ktoś z was skojarzy? to był serial brazylijski czy z jakiegoś innego kraju ameryki południowej. O kobiecie jakiejś dziwnej, ją zamkęli w więzieniu, ale udało się jej uciec. Przebrała się a kogoś i zwiała. Ona była jakaś dziwna, pamiętam, że się jej bałam trochę. wiem, mało szczegółów, ale może ktoś pamięta? bardzo popularny był ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kamiennym kregu? Kobieta miala dlugie, falowane, czarne wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośla
może Antonella - ona była nieźle szurnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cristal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowa dama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebezpieczne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka fajnie, że odpisaliście, dzięki za wszystkie odpowiedzi :) chyba to był serial Cristal albo różowa dama. Ta aktorka z Cristal jakos mi się kojarzy, ona taka wysoka była postawna? miała takie zimne oczy i taki kwiat przypiety na bluzce, chyba to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cristal siedział w wiezieniu ,nie pamietam za co.Tam zajmowała się szyciem.Nawet zdobyła nagrodę w jakimś konkursie.Po ucieczce pracowała u Clemente- ojca swojego syna Diego.Przez cały czas sie maskowała, nosiła soczewki.no ale wszystko dobrze sie skończylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cristal to była inna telenowela z tą samą aktorką Jeanette Rodriguez. W Różowej damie jej postać to Gabriela Suarez/ Emperatriz Ferrer. Odświeżam ten temat bo jestem ciekawa czy komuś udało się ten serial obejrzeć do końca. Niestety TVP3 nie wykupiła dalszych odcinków. Widziałam gdzieś na Youtube ale w wersji oryginalnej a ja hiszpańskiego nie znam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×